Jest takie miejsce, w którym wszystkie informacje są dobre, a przy tym prawdziwe! W dodatku nie trzeba go szukać za siedmioma górami i za siedmioma lasami! Dostępne jest na całym świecie, o dowolnej porze, wystarczy mieć dostęp do sieci! Zapytacie, co to za miejsce?


To antena internetowego Radia ON, które jest wspólnym projektem Fundacji Spełnionych Marzeń oraz Fundacji Pocancerowani.

Zapytacie, dlaczego Radio ON? Powstało, bo chcieliśmy dawać świadectwo, że raka można pokonać. Szukaliśmy czegoś, co umożliwiłoby przedstawianie historii tych, którym się to udało. Bez zastanawiania się, czy starczy nam na to miejsca lub czasu. Nasza antena to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć swoją historię na swój sposób. Wasze opowieści dają siłę tym, którzy zmagają się z chorobą oraz ich bliskim. 

Specjalnie dla Was bierzemy na spytki specjalistów z różnych dziedzin. U nas możecie ich spotkać bez stania w kolejce! :) Szukamy, pytamy, dociekamy - wszystko po to, żeby usłyszeć odpowiedzi na najczęściej nurtujące pacjentów pytania i rozprawić się z popularnymi mitami! Dla nas nie ma tematów tabu! Skąd wiemy, co jest ważne? To proste. Trzonem Radia ON są Ewa i Marcin - możecie znać ich z oddziału. Sami chorowali, dlatego wiedzą, czego szukać i o co pytać. 


Radio ON
nie istniałoby bez Was, naszych Słuchaczy! Przesyłacie nam swoje pomysły za pośrednictwem nagrywarki głosowej lub… Tworzycie własne! Pomysły na pyszne i zdrowe potrawy znajdziecie w audycji Zdrowolandia, którą prowadzi Kasia Stanow, doradca żywieniowy, której córka zmagała się z białaczką lub u Agaty Chmielewskiej z Eksperymentalnie.com. Ta blogerka to prawdziwa specjalistka od zdrowych słodkości (i nie tylko!)! 


Nasze materiały dostępne są dla Was na stronie internetowej http://radioon.org.pl/ przez cały rok, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę! A jeśli chcesz się z nami skontaktować wystarczy użyć formularza na stronie internetowej  lub napisać do nas na Facebooku.