Karnawałowy Pokaz Mody Dzieci-Dzieciom w Bałtowie

  • Dodał:   Administrator
  • W kategorii:   Pokaz Mody

Co to był za pokaz! :) Nasi podopieczni po raz kolejny pokazali, że wybieg i świat mody nie jest im obcy! :)

To już 15 edycja Pokazu Mody Dzieci-Dzieciom, podczas której nasi podopieczni wcielili się w rolę modeli i razem z nami świętowali to najważniejsze w swoim życiu zwycięstwo! Mali pacjenci oddziału onkologii i hematologii Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach podczas pokazu prezentowali kolekcję marki endo.pl, a na wybiegu towarzyszyli im Przyjaciele Fundacji: Panie Anna Duda, Kinga Wnuk, Monika Kowalska, Agnieszka Głuch oraz niezawodni Szymon Majewski, Michał Lewandowski i Ornette Stepien! :)

To nie był jedyny modowy punkt wieczoru. Aby dodać otuchy małym modelom na wybiegu, Panie reprezentujące Ziemię Świętokrzyską wystąpiły w pokazie mody marki MILAGO!

Cały wieczór brawurowo poprowadziła Katarzyna Cichopek! O muzyczną stronę zadbali Grzegorz Stępień z zespołem Ornette, a muzyczny finał zapewnił nam zespół Papa D.

Zwieńczeniem wieczoru była aukcja charytatywna, którą wspólnie poprowadzili Kasia Cichopek i Szymon Majewski!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział i dziękujemy również tym którzy przekazali nam niesamowite gifty(m.in. Thecadess, Bałtowska Akademia Kobiet,). Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych dla naszych podopiecznych.

Karnawałowy Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom" to już trzecia edycja organizowana we współpracy z JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny, a po raz drugi odbyła się w urokliwym miejscu czyli Bałtowski Zapiecek. Specjalne podziękowania dla Monika Lichota za całą trzyletnią i przede wszystkim genialną współpracę!

Fot. TU I TAM Fotografia Marta Sajdak

Karnawałowy Pokaz Mody Dzieci-Dzieciom w Bałtowie