Pokazy mody Fundacji Spełnionych Marzeń


05.12.2014 Mikołajkowy Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” w Olsztynie

W dniu 5 grudnia Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała Mikołajkowy Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom”. Tegoroczna edycja projektu składała się z dwóch sesji wyjazdowych. Pierwszy projekt został zrealizowany w dniu 29.11.14 we współpracy z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym, a dzisiejszy wieczór zorganizowaliśmy w firmie Eranova – Miejscu Kreatywnej Aktywności w Olsztynie.

Czytaj dalej...
29.11.2014 Andrzejkowy Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” w Bałtowie

Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” – to cykliczny projekt Fundacji Spełnionych Marzeń organizowany od 2004 roku. Tegoroczna edycja projektu po raz pierwszy zorganizowana została we współpracy z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym. Na wybiegu podziwialiśmy wspaniałe modelki i modeli – małych pacjentów oddziału onkologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach, którzy wystąpili w kreacjach specjalnie na ten wieczór przygotowanych przez firmę Endo.

Czytaj dalej...
10.02.2014 Pokaz Mody "Piękne nad życie"

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem (4 luty) oraz Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem Dzieciństwa (15 luty), Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała Pokaz Mody "Piękne nad życie", który odbył się 10 lutego 2014 w Klubie LOFT 44 w Warszawie. W Pokazie udział wzięły pacjentki leczące się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, dla których była to nie tylko wspaniała przygoda, spełnienie marzeń i ukrytych pragnień, ale przede wszystkim hołd złożony walczącym z chorobą rówieśnikom. A były to: Julia Gajzler, Klaudia Rębisz,

Czytaj dalej...
23.06.2013 Udział FSM w 6. edycji Warsaw Fashion Street

W dniu 23 czerwca podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń już po raz szósty wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media - Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać nie tylko piękne modelki, ale również aktorki i aktorów, piosenkarki i piosenkarzy, dziennikarzy i oczywiście dzieci. Tradycyjnie,

Czytaj dalej...
24.06.2012 Nasze dzieci z Gwiazdami na Warsaw Fashion Street.

W dniu 24 czerwca podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń już po raz piąty wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać nie tylko piękne modelki, ale również aktorki i aktorów, piosenkarki i piosenkarzy, dziennikarzy i oczywiście dzieci.

Czytaj dalej...
26.06.2011 Nasze dzieciaki na Warsaw Fashion Street

W dniu 26 czerwca podopieczni "Fundacji Spełnionych Marzeń" po raz czwarty wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

Czytaj dalej...


17.12.2010 Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci - Dzieciom"

W dniu 17 grudnia 2010 r. w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie, Fundacja Spełnionych Marzeń we współpracy z projektami mody - Ewą i Piotrem Krajewskimi, zorganizowała Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom". To już czwarta edycja tego świątecznego projektu Fundacji. Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu zaprosiliśmy uczestniczki sesji fotograficznych do "Kalendarza Charytatywnego Fundacji Spełnionych Marzeń 2010", którego współproducentami byli: Ewa i Piotr Krajewscy,

Czytaj dalej...
27.06.2010Warsaw Fashion Street odkrywa talenty z ENDO foto

Już po raz trzeci "Fundacja Spełnionych Marzeń" została zaproszona do współpracy podczas Warsaw Fashion Street - największego widowiska mody, kultury i sztuki w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

Czytaj dalej...
22.03.2010Lubelski pokaz mody "DZIECI-DZIECIOM" foto

22 marca 2010 r. w Filharmonii Lubelskiej odbyła się uroczysta Gala inaugurująca otwarcie Regionalnego Oddziału Fundacji Spełnionych Marzeń w Lublinie, przy oddziale onkologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Profesora Antoniego Gębali. Uroczystej Gali towarzyszyła 4. edycja Pokazu Mody "Dzieci-Dzieciom" z udziałem pacjentów z lubelskiego ośrodka onkologicznego, mających za sobą długie miesiące, a nawet lata chemioterapii. Dziś część z nich nadal jeszcze się leczy, ale swoim udziałem w pokazie pragną wesprzeć walczących z chorobą rówieśników.

Czytaj dalej...
07.12.2009Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom" foto

W dniu 7 grudnia 2009 r. w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie, Fundacja Spełnionych Marzeń we współpracy z Domem Mody Forget-Me-Not Doroty Wróblewskiej zorganizowała Świąteczny Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom". To już trzecia edycja tego świątecznego projektu Fundacji. Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu zaprosiliśmy: Bożenę Dykiel, Ewę Wiśniewską, Małgorzatę Zajączkowską, Emilię Krakowską, Laurę Łącz, Ewę Ziętek, Dorotę Kamińską, Ewę Szykulską, Halinę Frąckowiak, Katarzynę Gniewkowską i Lilianę Komorowską.

Czytaj dalej...
28.06.2009Warsaw Fashion Street dla Fundacji Spełnionych Marzeń foto

Warsaw Fashion Street - piąta edycja największego widowiska mody, kultury i sztuki w Polsce. Producentem imprezy jest firma Media Sukces Dorota i Włodzimierz Wróblewscy. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody z Polski i zagranicy, a na 40-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia mogliśmy podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

Czytaj dalej...
04.12.2008Mikołajkowy Wieczór Spełnionych Marzeń foto

Wyjątkowy pokaz mody projektantów Domu Mody FORGET-ME-NOT Doroty Wróblewskiej - producentki pokazów i widowisk artystycznych, autorki programów telewizyjnych. W świątecznej scenerii pojawiły się "DOBRE WRÓŻKI" ubrane w czerwone kreacje projektantów Domu Mody Forget-me-Not, a w role Wróżek wcieliły się zaproszone gwiazdy, prezentujące jednocześnie biżuterię z kolekcji Erickson Beamon: Małgorzata Foremniak, Patrycja Markowska, Lidia Popiel, Karolina Malinowska, Agnieszka Maciąg, Karina Kunkiewicz, Joanna Racewicz, Ewelina Flinta, Dominika Gawęda, Marysia Sadowska, Karolina Muszalak i Katarzyna Butowtt.

Czytaj dalej...
13.07.2008Warsaw Fashion Street 2008 dla Fundacji Spełnionych Marzeń foto

Warsaw Fashion Street 2008 to już czwarta edycja niezwykłego wydarzenia, kiedy to Nowy Świat zmienia swój wizerunek i staje się najmodniejszą ulicą Europy. To prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody z Polski i zagranicy, a na 40-metrowym wybiegu mogliśmy podziwiać najpiękniejsze modelki. Pokazom towarzyszyły liczne konkursy, wystawy oraz koncerty gwiazd, takich jak Kasia Klich, Marysia Sadowska, Halinka Mlynková. Dzięki relacjom w TVP2, nie tylko warszawiacy mogli podziwiać to wspaniałe wydarzenie, lecz także telewidzowie w całym kraju.

Czytaj dalej...
25.11.2007Pokaz mody "DZIECI-DZIECIOM" - druga edycja foto

Pokaz mody pod nazwą "Dzieci-Dzieciom" zorganizowały Fundacja Spełnionych Marzeń i Fundacja ORIMARI. Pokaz odbył się w niedzielę 25 listopada 2007 r. w Hotelu Europejski w Warszawie. To już druga edycja pokazu mody zorganizowanego przez obie fundacje. Ich celem jest niesienie nadziei i wiary w zwycięstwo nad chorobą nowotworową, jak również zebranie środków finansowych na pokrycie kosztów turnusów w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym Fundacji Spełnionych Marzeń i Fundacji ORIMARI pn. "Dom Spełnionych Marzeń", dla dzieci po przebytej chorobie nowotworowej z całej Polski.

Czytaj dalej...
30.10.2006Pokaz Mody "DZIECI-DZIECIOM" foto

W dniu 30 października w Domu Dochodowym na Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbył się pokaz mody pod hasłem "DZIECI-DZIECIOM", dedykowany pacjentom dziecięcych oddziałów onkologicznych ze wszystkich ośrodków w Polsce. Organizatorami pokazu była Fundacja Spełnionych Marzeń przy współpracy Biura Miss Polonia oraz firmy Mattel Poland, a jego głównym sponsorem był POLBANK. Pokaz objęła patronatem Pani Marzenna Szustkowska, która przekazała w użytkowanie naszej Fundacji dom w Zalesiu Górnym, dzięki czemu udało nam się stworzyć ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy dla dzieci onkologicznych pod nazwą "Dom Spełnionych Marzeń".

Czytaj dalej...