15 lat działań fundacji to miliony zaklęć na raka i tysiące uśmiechów małych pacjentów.

Fundacja Spełnionych Marzeń od 15 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory. Chociaż jej powstanie związane jest z osobistą tragedią jej założycieli, którzy po długiej walce z chorobą stracili jedenastoletniego syna, dziś sama jak dziecko - jest źródłem niesamowitej satysfakcji.

Od 2002 roku zmieniamy atmosferę panującą na oddziałach dziecięcej onkologii, wprowadzając uśmiech i radość - tak ważne w procesie leczenia nowotworów. Choroba nowotworowa wymaga długotrwałej hospitalizacji, a szpital na długie miesiące zamienia się w dom. Mali pacjenci muszą uporać się nie tylko z inwazyjnym leczeniem, ale też oderwaniem od swojej rzeczywistości i codzienności. Ich rodzice z największą zmorą - bezgranicznym lękiem o dziecko. Małym pacjentom oraz ich rodzinom towarzyszymy od momentu diagnozy, przez cały proces leczenia, ale też po jego zakończeniu pomagając powrócić do codziennej rzeczywistości.

Fundacja swoją pomoc dedykuje małym pacjentów pięciu dziecięcych ośrodków onkologicznych w Polsce! (Sprawdź nasze oddziały).

Dodatkowo, poprzez ogólnopolskie projekty, Fundacja dedykuje swoje wsparcie dzieciom i młodzieży ze wszystkich ośrodków onkologicznych w Polsce.
Takimi projektami są Międzynarodowe Igrzyska Sportowe „Onko-Olimpiada”,
Pokazy Mody z udziałem naszych podopiecznych
oraz Szpiknikowa Harley’ada Marzeń - sprawdź

Jak pomagamy? Zobaczcie naszych podopiecznych w akcji!


Nasz zespół:

Tomasz Osuch

Prezes Fundacji

Katarzyna Łuszczak

Asystentka Zarządu

 

 

Radio ON

radioon@spelnionemarzenia.org.pl

Sylwia Sędek

Kierownik Biura w Kielcach

Renata Zwolak

Kierownik Biura w Lublinie

Teresa Czarnecka

Kierownik Biura w Olsztynie

Cancer Club

project@spelnionemarzenia.org.pl

ODCZARUJ RAKA RAZEM Z NAMI

Nasi partnerzy: