Warsaw Fashion Street odkrywa talenty z ENDO

  • Dodał:   Administrator
  • W kategorii:   Pokaz Mody

Już po raz trzeci "Fundacja Spełnionych Marzeń" została zaproszona do współpracy podczas Warsaw Fashion Street - największego widowiska mody, kultury i sztuki w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich.

Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.


W tym roku do pokazu zostali zaproszeni nasi podopieczni w specjalnym dziecięcym bloku pn. "FASHION CHILDREN SHOW". Udział w pokazie wzięli nasi podopieczni z trzech ośrodków onkologicznych: z Warszawy, Lublina i po raz pierwszy... :-) z Poznania. Dzieciakom na wybiegu towarzyszyły: Magdalena Różczka, Estera Lussato, Sonia Bohosiewicz, Anna Dereszowska, Ania Samusionek, Karolina Muszalak, Agnieszka Warchulska i Olga Borys.


Zarówno dzieciaki jak i gwiazdy zaprezentowały kolekcję t-shirtów wg projektu Szymona Majewskiego, które są efektem współpracy "Fundacji Spełnionych Marzeń" i Firmy ENDO. Jest to limitowana kolekcja pn. "Endo - odkrywa nowe talenty", sygnowana zabawnymi motywami wykonanymi przez Szymona Majewskiego, z którym Fundacja współpracuje od wielu lat.


W finale pokazu Pani Katarzyna Zielińska - Prezes firmy FLORINTAS, wręczyła Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom czek na 15 000 PLN ze sprzedaży koszulek z przeznaczeniem na adaptację i wyposażenie powstającego właśnie fundacyjnego "Domu Rodzica" - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Działalność ośrodka dedykowana będzie wszystkim warszawskim dziecięcym ośrodkom onkologicznym, w których leczą się dzieci z całej Polski.Warsaw Fashion Street 2010