Udział naszych podopiecznych w VI edycji Warsaw Fashion Street

  • Dodał:   Administrator
  • W kategorii:   Pokaz Mody

W dniu 23 czerwca podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń już po raz szósty wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media - Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich.

Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać nie tylko piękne modelki, ale również aktorki i aktorów, piosenkarki i piosenkarzy, dziennikarzy i oczywiście dzieci. Tradycyjnie, w specjalnym dziecięcym bloku charytatywnym wzięli udział nasi podopieczni. Tak więc w modelki i modeli wcielili się: z Warszawy: Kinga Gałuszka, Wiktor Godusławski i Marek Buchcic; z Lublina: Ola Zaniuk, Roger Depta i Bartosz Sulima; z Olsztyna: Magdalena Grobelna, Karolinka Skrabowska i Kuba Kurpiewski i z Kielc: Oleńka Ćwiklińska i Gabrysia Wawrzusiak.

Dzieciom na wybiegu towarzyszyły: Estera Lussato – prezes Little Hand Childrens Foundation z Anglii, Małgorzata Foremniak, Maja Hirsh, Katarzyna Glinka, Iza Kuna, Katarzyna Zielińska, Anna Samusionek, Agnieszka Włodarczyk, Anna Korcz, Agnieszka Więdłocha i Anna Dereszowska. Podczas pokazu, wzorem lat ubiegłych, dzieci i Gwiazdy wystąpiły w strojach zaprojektowanych i uszytych przez producenta ubranek dziecięcych - firmę ENDO, z którą Fundacja współpracuje od lat. Dodatkowo firma Endo obdarowała Fundację Spełnionych Marzeń czekiem na 15 000 PLN dedykowanych naszym małym podopiecznym.

Fundacja Spełnionych Marzeń składa gorące podziękowania Dorocie i Włodzimierzowi Wróblewskim, zaproszonym Gwiazdom oraz firmie ENDO.
 
Zdjęcia: Sylwester Pruszkowski i Fundacja Spełnionych Marzeń.Udział naszych podopiecznych w VI edycji Warsaw Fashion Street