Szpiknikowa Harley'ada Marzeń 2015


14 czerwca odbyła się kolejna siódma już edycja Szpiknikowej Harley'ady Marzeń !!! Pogoda nam dopisało i to samo można powiedzieć o całej imprezie! Razem z nami również 95 Harley'owców z Klubu Warsaw Chapter Poland, którzy na swoich ryczących maszynach wjechali prawie na skwer Hoover'a, gdzie zaczynaliśmy i prowadziliśmy cąłą Harley'adę !! :)

Na scenie byli też Magdalena Kasperowicz oraz Mateusz Damięcki, kórzy prowadzili tegoroczną edycją oraz ostro zagrzewali nas do zabawy! A do naszej imprezki dołączyli specjalni Gości: Andżelika Piechowiak, Joanna Racewicz, Tomek Ciachorowski i Michał Lewandowski! Na scenie pojawił się też Filip Mettler, który porządnie rozgrzał nas tuż przed samym Wielkim Przejazdem!


Nastąpił czas startu! Opanowaliśmy ulice Warszawy na naszych ryczących harley'ach i zamanifestowaliśmy nasze zwycięstwo nad chorobą nowotworową! Po powrocie mogliśmy liczyć na wspaniały koncert Paulli!

Podczas Szpiknikowej Harley'ady Marzeń  wspólnie z Fundacją DKMS zorganizowaliśmy Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego zarejestrowaliśmy ponad 75 potencjalnycy dawców!

Finał Szpiknikowej Harley'ady Marzeń to czywiście "Marzenie do nieba", które wszyscy uczestnicy puścili jednocześnie - niezapomniany widok!Szpiknikowa Harley'ada Marzeń 2015