Pokaz Mody "Piękne nad Życie"

 • Dodał:   Administrator
 • W kategorii:   Pokaz Mody

W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem (4 luty) oraz Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem Dzieciństwa (15 luty), Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała Pokaz Mody "Piękne nad życie", który odbył się 10 lutego 2014 w Klubie LOFT 44 w Warszawie.

W Pokazie udział wzięły pacjentki leczące się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, dla których była to nie tylko wspaniała przygoda, spełnienie marzeń i ukrytych pragnień, ale przede wszystkim hołd złożony walczącym z chorobą rówieśnikom. A były to: Julia Gajzler, Klaudia Rębisz, Justyna Bojko, Weronika Morawska, Ola Dyrda, Emilka Nowak, Weronika Pittner, Ewa Styś, Weronika Ornoch i Karolina Janucik.

Podczas Pokazu zobaczyliśmy nasze piękne modelki w dwóch odsłonach. W pierwszym wyjściu dziewczyny zaprezentowały się w kolekcji Łukasza Jemioła, która miała swoją premierę na jesiennym "Fashion Week 2013". Natomiast w wejściu drugim dziewczyny zaprezentowały swoje autorskie kreacje, zaprojektowane i uszyte specjalnie na tę okazję. Modelkom na wybiegu towarzyszyli profesjonalni modele oraz znani i niezwykle przystojni Panowie ze świata filmu i sceny muzycznej: Wojciech Ezzat, Daniel Dziorek, Łukasz Zagrobelny, Mikołaj Roznerski, Mikołaj Krawczyk, Paweł Stasiak, Antek Królikowski, Tomasz Ciachorowski, Kamil Kula i Mariusz Totoszko.

Koordynacją i reżyserią Pokazu Mody zajęły się bardzo profesjonalnie :-): Kasia Stefaniuk i Ewie Otceten. Muzycznie Galę okrasili: Jola Tubilewicz – finalistka "Must be the music" oraz Wojciech Ezzat – finalista "X Faktor". Pokazowi Mody towarzyszyła Aukcja Charytatywna, którą jak zwykle po mistrzowsku poprowadził członek Rady Fundacji Spełnionych Marzeń i nasz wielki przyjaciel – Szymon Majewski (Wielkie dzięki :-)). Jednocześnie informujemy, że dochód z aukcji oraz loterii fantowej zostanie przeznaczony na organizację Międzynarodowych Igrzysk Sportowych "ONKO-OLOMPIADA 2014".

Galę poprowadził niezwykle sympatyczny, młody i bardzo zdolny aktor :-) – Adrian Żuchewicz (Dziękujemy z całego serca). Pokaz Mody "Piękne nad życie" nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów i partnerów.
 • Dziękujemy sponsorowi Gali - Fundacji "Szczęście Dzieci" Państwa Agnieszki i Roberta Walickich,
 • Dziękujemy za piękne kreacje przygotowane przez Łukasza Jemioła.
 • Dziękujemy Paniom krawcowym z firmy Studio Ubioru Anny Płończyńskiej,
 • Dziękujemy firmie "Rotor Club" za wspaniałe fryzury,
 • Dziękujemy Paniom wizażystkom z firmy "Beauty Art." - Szkoły Wizażu Beaty Małachowskiej,
 • Dziękujemy Pani Magdalenie Szymkat "Anima", firmie MJM z Krakowa, firmie S&A oraz MEJ-ART. MACUR – za przekazanie biżuterii na aukcję.
 • Dziękujemy firmie MEJ-ART. MACUR za biżuterię przekazaną naszym podopiecznym.
 • Dziękujemy artystom za wcielenie się rolę modeli :-).
 • Dziękujemy profesjonalnym modelom, a byli to: Marek Michalak, Jarek Nesterowicz, Adam Link, Sebastian Koprzywa, Kamil Kawa, Daniel Bula, Mateusz Bieg, Łukasz Jakubowski, Staś Gulkowski i Błażej Kutyła.


Pokaz Mody "Piękne nad Życie" 2014