Pokaz Mody "Piękne nad Życie" 2015

  • Dodał:   Administrator
  • W kategorii:   Pokaz Mody

W ramach inauguracji ogólnopolskiej kampanii społecznej „Odczaruj raka” Fundacja Spełnionych Marzeń już po raz kolejny zorganizowała Pokaz Mody "Piękne nad życie", który odbył się 21 lutego 2015 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W Pokazie udział wzięły pacjentki Kliniki Chirurgii Onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, dla których była to nie tylko wspaniała przygoda ale przede wszystkim chęć wsparcia rówieśników zmagających się z chorobą nowotworową. A były to: Ania Micek, Ola Kluszewska, Ania Żuk, Monika Murdzek, Sandra Nguyen, Dominika Lipińska, Asia Czyżykowska, Ola Kempny, Ewa Styś oraz Ola Jęch.

Podczas Pokazu zobaczyliśmy nasze piękne modelki w dwóch odsłonach. W pierwszym wyjściu dziewczyny zaprezentowały się w kolekcji Łukasza Jemioła natomiast w wyjściu drugim na wybiegu pojawiły się w swoich autorskich kreacjach, zaprojektowanych i uszytych specjalnie na tę okazję.

Modelkom towarzyszyli profesjonalni modele oraz znani aktorzy i muzycy: Conrado Moreno, Tomasz Ciachorowski, Mikołaj Roznerski, Wojciech Sikora, Michał Lewandowski, Michał Baryza, Paweł Stasiak, Radomir Witt oraz Sebastian Piekarek. Muzycznie wydarzenie uświetnił występ Wojciecha Ezatta – finalisty „X Factor” - którego mogliśmy podziwiać również w roli modela.

Koordynacją i reżyserią Pokazu Mody zajęły się Kasia Stefaniuk oraz Ewa Otceten .

Galę poprowadziła niezastąpiona, wieloletnia przyjaciółka Fundacji, znakomita dziennikarka – Magdalena Kasperowicz. Pokazowi Mody towarzyszyła aukcja charytatywna, którą poprowadził Szymon Kusarek – znany aktor, wokalista oraz fenomenalny konferansjer. Dochód z aukcji oraz loterii fantowej zostanie przeznaczony na kampanię społeczną „Odczaruj raka".Pokaz Mody "Piękne nad Życie" 2015