Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom"


#RazemMozemyWiecej - takie hasło przyświeca tegorocznemu charytatywnemu Pokazowi Mody Fundacja Spełnionych Marzeń

Już 11 grudnia (poniedziałek) o godzinie 19:00 w Sali Ratuszowej Pałac Kultury i Nauki odbędzie się wyjątkowy Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom". Na wybiegu pojawią się mali pacjenci 3 oddziałów onkologicznych w Polsce: Warszawy, Kielc i Lublina. 

Podczas pokazu nasi modele będą prezentować charytatywną kolekcję marki endo.pl dla Fundacji Spełnionych Marzeń do hasła Magdalena Różczka - "Razem możemy więcej".

Mali pacjenci mogą liczyć na naprawdę mocne wsparcie. Na wybiegu razem z naszymi podopiecznymi wystąpią m.in.: Mateusz Damięcki, Krzysztof Jankowski JANKES , Szymon Majewski, Przemysław Cypryański, Conrado Moreno-Oficjalna Strona, Łukasz Zagrobelny, Piotr Zelt Oficjalnie, Antek Smykiewicz, Rafał Mroczek i Paweł Stasiak . Oprócz Gwiazd małym pacjentom towarzyszyć będą także członkinie Klub Integracji Europejskiej - współorganizatora wydarzenia. 

Nasze wydarzenia to tez święto muzyki! Specjalnie dla naszych podopiecznych i naszych gości zaśpiewają: Honorata Skarbek, Sławek Uniatowski, Antek Smykiewicz oraz zespół Pączki W Tłuszczu-Tomasz Karolak i Bartosz Miecznikowski.

Pokazy Mody z udziałem podopiecznych fundacji to wyjątkowy manifest, podczas którego pacjenci nie tylko pokazują, że z rakiem można wygrać, ale też że długotrwały proces leczenia nie zabiera piękna i pewności siebie. 

To kolejne zaklęcie na raka oraz sposób odczarowania tej choroby w oczach pacjentów, ich bliskich, a także całego społeczeństwa. 

Patroni medialni: ESKA TV, Radio ESKA, Poradnik Zdrowie, M jak Mama,TVP3 Warszawa, Przedsiębiorcyeu

Sponsorzy oraz Partnerzy: Diamenty & Brylanty MART DIAMONDS, endo.pl,Klub Integracji Europejskiej, Estell, Amrit Oriental food, Beauty Art - Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej, Remik Rotor-Club Targoński, Ogień czy Woda Restauracja Florian, Restauracja Sardynia, Restauracja Krasnodwór,Pracownia Tortów Artystycznych - Sowy Słodki Świat, The Queens Eventy,Pomowin Wina Moldawskie, 

Impreza zamknięta! Wstęp tylko z zaproszeniem. 

Więcej info pod fundacja@spelnionemarzenia.org.pl


Pokaz Mody "Dzieci-Dzieciom"