Wyjątkowe Mikołajkowe Trio w Kielcach


16 grudnia Wielki Maraton Gwiazdkowy Fundacji Spełnionych Marzeń poprzez Olsztyn i Lublin dotarł do Kielc na oddział hematologiczno-onkologiczny Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego. 

Z prezentami od Świętego Mikołaja dla naszych podopiecznych wyruszyliśmy z jego najbardziej roztańczoną świtą. W rolę Śnieżynki wcieliła się - Edyta Herbuś, a towarzyszyły jej dwa Skrzaty (☺.) - Rafał Maserak i Tomek Barański z "You can Dance".

Dzieciaki dostały wspaniałe prezenty ufundowane przez firmę MATTEL POLAND ... lalki Barbie, matchboxy, scrabble, hot wheelsy ...dla każdego coś wspaniałego i ...na wszelakie gusta i guściki. Pamiątkowe zdjęcia z naszymi gośćmi oraz autografy dopełniły radość tego gwiazdkowego spotkania.

Na naszą kielecką oddziałową Gwiazdkę zaprosiliśmy również Pana Grzegorza Czekaja - Dyrektora Galerii Echo w Kielcach oraz Panią Menager Katarzynę Banaszkiewicz, którym przekazaliśmy podziękowania za zorganizowanie licytacji, z której dochód został przekazany na rzecz naszych podopiecznych z Regionalnego Oddziału w Kielcach.
 


Wyjątkowe Mikołajkowe Trio w Kielcach