Wyjątkowa Gwiazdka na Litewskiej

  • 03-09-2017

Boże Narodzenie tuż, tuż, a Święty Mikołaj z niecierpliwością oczekuje na spotkanie z dziećmi, by obdarować je wymarzonymi prezentami i życzyć dużo zdrowia.

Aby tradycji stało się zadość, w dniu 17 grudnia Fundacja Spełnionych Marzeń wyruszyła ze świąteczną misją na oddział onkologii Dziecięcego Szpitala przy Litewskiej w Warszawie. Jak co roku w roli wysłanników Świętego Mikołaja przybyli do nas wolontariusze z firmy MATTEL POLAND oraz Estera Lussato z LITTLE HAND CHILDREN'S FOUNDATION (LHCF) z Anglii, z torbami wypełnionymi po brzegi prezentami dla naszych podopiecznych.

Święta Bożego Narodzenia to również wspólne śpiewanie kolęd i tu jak co roku mieliśmy silną ekipę. W przepięknym świątecznym koncercie dla naszych dzieciaków wystąpili nasi przyjaciele - Honorata Skarbek i Tomek Lubert. W roli Świętego Mikołaja zgodnie z wieloletnią tradycją wystąpił – Szymon Majewski.

Naszym darczyńcom oraz gościom pięknie w imieniu dzieci dziękujemy i życzymy im zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.


Wyjątkowa Gwiazdka na Litewskiej