Wyjazd na mecz: FC Barcelona z Lechią Gdańsk

  • 26-08-2017

30 lipca podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń z Instytutu Matki i Dziecka mieli przyjemność uczestniczyć w jednym z najsłynniejszych meczów ostatnich miesięcy: FC Barcelona z Lechią Gdańsk. Mecz odbył się na Stadionie PGE Arena w Gdańsku. Podróż do samego Gdańska była długa, ale za to urozmaicona różnymi atrakcjami. W drodze do celu zwiedziliśmy na przykład Zamek Krzyżacki w Malborku. Jednak już o godzinie 20.45 wszyscy zasiedliśmy na stadionie.

Nastrój jaki panował podczas wydarzenia był nie do opisania. Na samym początku meczu, została rozłożona wielka flaga hiszpańskiego klubu, która przykryła całą widownię od naszej strony. Na szczęście została ona po chwili złożona, a my mogliśmy spokojnie obejrzeć to wielkie, sportowe wydarzenie. Rozgrywka była z minuty na minutę coraz bardziej emocjonująca. Nasi piłkarze nie dawali za wygraną i walczyli do ostatniej chwili. Emocje udzielały się wszystkim kibicom. Mecz zakończył się jednak remisem. Samo wydarzenie przeżyte w gronie kilku tysięcy kibiców, wywarło na naszych podopiecznych wielkie wrażenie i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.
Chcielibyśmy bardzo podziękować Polish Sport Promotion oraz Panu Tomaszowi Rachwałowi za umożliwienie nam udziału w tym wielkim wydarzeniu sportowym. Dziękujemy!!:)Wyjazd na mecz: FC Barcelona z Lechią Gdańsk