Wigilijna kolacja z zespołem ENEJ na oddziale w Olsztynie


19 grudnia, zgodnie z tradycją, na Oddziale Hematologii i Onkologii w Olsztynie, odbyła się Wigilijna kolacja. Wszystkie świąteczne dania przygotowały Mamy oraz Wolontariuszki FSM., natomiast dzieci ubrały choinkę w kolorowe bombki. Wśród nich znalazły się te, które one same przygotowały podczas Mikołajek.

Pośród uczestników Wigilii, oprócz Pacjentów i ich rodziców oraz personelu medycznego, znalazł się zespół Enej, który zgodził się zagrać i pośpiewać z nami kilka kolęd i pastorałek. Oprócz wspólnego obżarstwa i śpiewów, Wigilia nie mogłaby odbyć się bez... prezentów! Pacjentów oddziału odwiedził przedstawiciel Świętego Mikołaja, który ze swoimi Śnieżynkami podarował każdemu grzecznemu Dziecku upominek. Każdy miał okazję zrobienia sobie zdjęć zarówno z Mikołajkiem, jak i również z zespołem Enej. I oczywiście, wszyscy z tego skorzystali :-).

W imieniu Kierowniczki oraz Wolontariuszy Fundacji Spełnionych Marzeń z Olsztyna dziękujemy zespołowi Enej oraz Anonimowym Darczyńcom za zasponsorowanie prezentów dla Naszych Podopiecznych. Dzięki Wam nasze Święta były jeszcze bardziej magiczne i pełne uśmiechów Dzieci.


Wigilijna kolacja z zespołem ENEJ na oddziale w Olsztynie