Wieczór aukcyjny w Zalesiu Górnym


W dniu 29.11.2008 r. w Domu Parafialnym przy Parafii Świętego Huberta w Zalesiu Górnym, dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza Krzysztofa Grzejszczyka, odbył się Wieczór Aukcyjny Fundacji Spełnionych Marzeń. Wieczór zorganizowaliśmy z dwóch niezwykle ważnych powodów. Po pierwsze i najważniejsze, Fundacja Spełnionych Marzeń pragnęła osobiście wręczyć podziękowania mieszkańcom Zalesia i okolic, którzy charytatywnie wspierali nasze działania w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym pn. "Dom Spełnionych Marzeń". Chcieliśmy podziękować za to, że wspólnie mogliśmy setkom dzieci z całej Polski ofiarować chwile radości i sprawić, by uwierzyły, że... marzenia się spełniają.

Drugim powodem dla którego się tu spotkaliśmy, była oczywiście aukcja prac dzieci, które powstały w "Domu Spełnionych Marzeń", rączkami setek dzieci z całej Polski na przestrzeni tych blisko 3 lat funkcjonowania ośrodka. To ich osobisty wkład w pomoc innym dzieciom, by mogły tak jak one tworzyć magiczny świat sztuki, zapominając o trudach leczenia i cierpieniu z nim związanym..

Aukcję poprowadzili charytatywnie dwaj młodzi Zalesianie: Antoni Królikowski i Piotr Szablewski, a słynny "Pub u Stefana" nakarmił naszych gości... po cenach bardzo mocno promocyjnych. Po raz kolejny mogliśmy się również przekonać o fantastycznym zaangażowaniu młodzieży skupionej w Kole Wolontariuszy z Gimnazjum w Zalesiu Górnym pod kierownictwem Pani Wandy Szczycińskiej, którzy poświęcili niemalże cały dzień na przygotowanie tego uroczystego wieczoru. :-)
Wszystkim Wam…. WIEEEEELKIE DZIĘKI :-).


Wieczór aukcyjny w Zalesiu Górnym