Warsztaty plastyczne z kadrą Przedszkola "Bambino"

  • 08-10-2017

Wakacje na oddziale onkologii przy Litewskiej nie różnią się wiele od innych miesięcy. Choroba nie wybiera pory roku, atakuje bez ostrzeżenia zmieniając całkowicie życie dziecka i jego rodziny. Dzięki uprzejmości i ogromnemu sercu Pani Marty Zbrzeskiej, szefowej Przedszkola "BAMBINO" w Warszawie oraz kadry tej placówki czas dzieci upływał w palecie barw cudeniek wyczarowywanych podczas warsztatów plastycznych.


Zajęcia odbywały się regularnie dwa razy w tygodniu. Kadra przedszkola "Bambino" to zespół wykształconych i kreatywnych nauczycieli, z profesjonalnym przygotowaniem do pracy z dziećmi. Dodatkowo ich ciepło i umiejętność zjednywania sobie małych serduszek spowodowała, że dzieci chętnie brały udział w zajęciach.


Fundacja Spełnionych Marzeń składa gorące podziękowanie Paniom Marcie Zbrzeskiej oraz Kasi Rynkiewicz, Oldze Medvedskaya, Edycie Stach, Monice Gwiazda-Jarońskej, Beacie Tomaszewskiej, Adriannie Siedleckiej, Oldze Kapuścińskiej i Ewie Tadeusz za ogromne serca i bezinteresowne zaangażowanie w pracę z naszymi podopiecznymi.Warsztaty plastyczne z kadrą Przedszkola "Bambino"