Spod kroplówki do... "YOU CAN DANCE"


Środa, 19.11.2008, godz. 20.00... oddział chirurgii onkologicznej IMiD... i początek wspaniałej przygody dla naszych dwóch podopiecznych Izy i Kamili. Po ciężkim dniu, wypełnionym badaniami, rehabilitacją i kroplówkami, następuje czas na sen... ale nie w przypadku naszych dziewczyn.

W pełnym rynsztunku, w delikatnym makijażu tuszującym oznaki właśnie co przyjętej chemii... ruszyliśmy w wielki świat... prosto do programu "YOU CAN DANCE - po prostu tańcz". Dzięki uprzejmości Szymona Majewskiego, który był gościem specjalnym programu, Iza i Kamila mogły na żywo obejrzeć kolejny odcinek programu, skupiającego w każdą środę miliony widzów przed telewizorami.


Z pewnością będzie to dla nich wieczór niezapomniany. O nasze dziewczyny, niczym jak o prawdziwe gwiazdy, zatroszczyli się pracownicy programu, a przez cały czas trwania programu czuwał osobiście nad nimi sam Szymon Majewski. Miłym akcentem na koniec były pamiątkowe zdjęcia z członkami jury: Weroniką Marczuk-Pazurą, Michałem Pirógiem i Agustino Egurrolą i oczywiście z Szymonem Majewskim.
Godz. 24.00... oddział chirurgii onkologicznej IMiD... wkradamy się po cichutku na oddział, wszyscy już śpią, pielęgniarki podłączają kolejne kroplówki... ale co tam... to był naprawdę wspaniały i niezapomniany dzień :-). Dobranoc.Spod kroplówki do... "YOU CAN DANCE"