Mikołajki z POLBANK EFG na Litewskiej


Mikołajkowe szaleństwo trwa nadal, pomimo że mamy już 7 grudnia. W tym roku Fundacja Spełnionych Marzeń pozyskała nowe grono przyjaciół, którzy postanowili obdarować naszych podopiecznych mikołajkowymi prezentami. I kiedy nasze maluchy i starszaki nie zdążyły jeszcze ochłonąć po niespodziankach, które w swojej obfitości i różnorodności bawiły i cieszyły nawet największych sceptyków, to jednak niezwykłe odwiedziny Świętego Mikołaja wraz z całym mikołajkowym dworem wzbudziły ogromny entuzjazm i zainteresowanie. Zainteresowanie u naszych podopiecznych wzbudziły imponujące stroje naszych gości, a uzasadniony entuzjazm ogromne paczki z prezentami. Wśród świty Mikołaja nie zabrakło takich postaci jak: Bałwanek, Wróżki, Aniołki i oczywiście Łoś.

Czas zdradzić tajemnicę, kim są Ci niezwykli goście. Otóż w taki niecodzienny sposób Zarząd POLBANK EFG wraz ze swoimi pracownikami postanowił dać chwile radości pacjentom oddziałów onkologii Szpitala Dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej oraz Instytutu Matki i Dziecka. Jesteśmy przekonani, że tego dnia równie wspaniale bawiły się nasze dzieciaki jak i nasi goście.

Na co dzień ubrani w nienagannie skrojone garnitury, piastujący odpowiedzialne stanowiska na wszystkich szczeblach zarządzania potężną machiną bankową, a dziś w kolorowych strojach i radosnych gestach mogli przenieść się w czasy swojego dzieciństwa i wraz z naszymi maluchami oddać się mikołajkowemu szaleństwu.

A w postacie prosto z Laponii (Mikołajkowa ekipa pracowników Polbanku) przeobrazili się:
Kazimierz Stańczak - Dyrektor Generalny Polbanku - Bałwanek
Tomasz Jarczyk - Dyrektor Departamentu Ryzyka Kredytowego - pomocnik Mikołaja
Jacek Walczak - pracownik Polbanku - Święty Mikołaj
Robert Okulus - pracownik Polbanku - pomocnik Mikołaja
Robert Kowalik - pracownik Polbanku - Łoś
Joanna Berendt - pracownik Polbanku - Wróżka
Anna Gutowska - pracownik Polbanku - Wróżka
Karolina Jakubiak - pracownik Polbanku - Aniołek
Anna Gadziomska - pracownik Polbanku - Aniołek


Fundacja Spełnionych Marzeń składa gorące podziękowania Zarządowi oraz pracownikom POLBANK EFG za obdarowanie naszych podopiecznych wspaniałymi prezentami oraz chwilą radości, która w ich pamięci i sercach jeszcze długo będzie trwała.


Mikołajki z POLBANK EFG