Marzenie Piotrka, czyli zamiana oddziału onkologii na "Oddział Zamknięty"

  • 20-07-2017

Spokój i zrównoważenie, czarujący uśmiech, skromność i niezwykła kultura osobista - tak w skrócie można scharakteryzować Piotra. Jego zainteresowaniach to żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo, a także informatyka i gry fabularne RPG. Najciekawsze jest jednak to, że przyszłości raczej nie wiąże ani z komputerem, ani ze sportem. Chciałby być reporterem wojennym. Fascynuje go fenomen takich zjawisk jak faszyzm, wojna, rasizm. Od dłuższego czasu myśli nawet o przystąpieniu do Amnesty International.
 
Aż tu nagle Piotr zapragnął... grać na perkusji. No cóż, przy tak wielu jego pasjach nie powinno to nas zbytnio zdziwić. Zatem rodzice czym prędzej zakupili mu komplet "talerzy" i tak zaczęła się jego przygoda z muzyką. Tu oczywiście jesteśmy również pełni podziwu dla rodziców Piotra, bo jego nowa pasja dodatkowo pochłaniała środki finansowe na zakup... stoperów do uszu. No cóż drodzy rodzice, jesteśmy dumni z Waszego poświęcenia, no i oczywiście wierzymy, że Piotr to doceni i wynagrodzi Wam to w przyszłości sukcesami na scenie.
 
Dlatego też Fundacja Spełnionych Marzeń postanowiła pomóc Piotrowi w poznawaniu możliwości tego dość skomplikowanego, wbrew pozorom, instrumentu. Otóż spełniliśmy jego marzenie, umożliwiając wspólną próbę z kultowym już dziś zespołem "Oddział Zamknięty".