Jubileusz 10-lecia na oddziałach onkologii w Warszawie


30 sierpnia br. minęło 10 lat od powstania Fundacji Spełnionych Marzeń. Dzisiejszy jubileusz świętowaliśmy z naszymi podopiecznymi na oddziałach onkologicznych. Był urodzinowy tort i drobne upominki. Mieliśmy również miłego gościa - Olę Radwańską znaną z serialu "Przepis na życie".Było skromnie ... ale bardzo miło i rodzinnie.

W ciągu 10 lat Fundacja z każdym rokiem poszerzała swoje działania na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi. Zaczynaliśmy od pomocy dzieciom i ich rodzinom w Szpitalu Dziecięcym przy Litewskiej w Warszawie, a już dwa lata później zainaugurowaliśmy działalność w Instytucie Matki i Dziecka. W 2010 roku otworzyliśmy również regionalne oddziały w Lublinie, Kielcach i Olsztynie, a także całodobowy ośrodek wsparcia psychologiczno-socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin pn. "DOM RODZICA". Oprócz codziennej pracy wolontariuszy, oraz cyklicznych wydarzeń realizowanych na oddziałach onkologicznych, możemy poszczycić się naszymi sztandarowymi projektami, takimi jak: ONKOOLIMPIADA - Międzynarodowe Igrzyska Sportowe, Ogólnopolski Zjazd Dzieci i Młodzieży pn. BENEFIS MARZEŃ czy też letni obóz - WAKACJE Z MARZENIAMI.


Korzystając z okazji, składamy gorące podziękowania rzeszy ZWYKŁYCH LUDZI, dzięki którym możemy każdego dnia nieść pomoc dzieciakom tak ciężko doświadczonym przez los. Wasze wsparcie ... Wasz 1 % ... sprawia, że Fundacja - to także WY ... DZIĘKUJEMY.Jubileusz 10-lecia na oddziałach onkologii w Warszawie