Gwiazdy dla Fundacji Spełnionych Marzeń


Premiera książki Bożeny Dykiel

21 listopada w restauracji Villa Foksal odbyła się uroczysta Gala, będąca premierą książki kucharskiej Pani Bożeny Dykiel, zatytułowanej "MOJE SEKRETY KULINARNE czyli jak robić żeby się nie narobić". Ta uroczysta impreza została zorganizowana przez Panią Dorotę Wróblewską, która zadbała o niezbędne szczegóły uświetniające wieczór. Pani Bożena na oczach wszystkich zgromadzonych gości osobiście przyrządziła sałatkę i... zaprosiła wszystkich na wspaniały poczęstunek. Goście mogli również skosztować przepysznych pasztetów oraz smakowitego chleba z kminkiem, także własnoręcznie przygotowanych przez Panią Bożenę.

Nasza obecność na tej uroczystości nie była oczywiście przypadkowa. Otóż dzięki uprzejmości Pani Bożeny Dykiel i wydawnictwu Publicat S.A. dochód ze sprzedaży książek podczas Gali został przekazany dla naszej Fundacji. Każdy, kto tego dnia zakupił książkę mógł dodatkowo otrzymać autograf autorki.

Recital Roberta Kudelskiego


W warszawskim Teatrze Syrena odbyła się premiera "Hymnu Miłości według Edith Piaf". Jest to recital w wykonaniu naszego przyjaciela Roberta Kudelskiego. Bohaterami tej muzycznej opowieści są nie tylko Edith Piaf lecz również jej współcześni artyści m.in. Yve`s Montand i Gilbert Becaud. Ten niezwykły recital w aranżacji i pod kierownictwem muzycznym Janusza Tylmana to nastrojowy spektakl, mieniący się rozmaitymi uczuciami, dostarczający wielu doznań artystycznych, a także dużej dawki wzruszenia. Dlatego też nie dziwiły nas niekończące się brawa po ucichnięciu ostatniego akordu.

Jak napisał Robert - Premiera to święto i radość dla każdego artysty. Dlatego też postanowił podzielić się tą radością z nami, po pierwsze zapraszając przedstawicieli Fundacji na tę niezwykłą uroczystość, a po drugie wspomóc ją finansowo w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też podczas wieczoru premierowego zorganizował zbiórkę pieniędzy, które zostaną wykorzystane na zakup prezentów gwiazdkowych dla naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że również w tym roku Robert przyjmie nasze zaproszenie na przyjęcie bożonarodzeniowe i wspólnie z nami zaśpiewa kolędy!


"Robercie,
dziękujemy, że tą radością zechciałeś podzielić się z Fundacją Spełnionych Marzeń i jej małymi podopiecznymi
- Małgosia i Tomek Osuchowie"Recital Roberta Kudelskiego