Dzień Dziecka z kabaretem MADE IN CHINA i Szymonem Majewskim


Dzień Dziecka - święto radości na całym świecie dla maluchów, tych trochę starszych i tych już zupełnie dorosłych, bo przecież wszyscy jesteśmy... dziećmi :-). Jak co roku aula wykładowa Dziecięcego Szpitala przy ul. Marszałkowskiej 24 pękała w szwach od roześmianych buziaków dzieciaków. Na naszą imprezę przyszli ci, co dopiero zaczynają długą walkę z chorobą, jak również ci, dla których jest ona już tylko wspomnieniem.

Tradycyjnie nasze spotkanie w Dniu Dziecka rozpoczęliśmy od wręczenia prestiżowej nagrody Fundacji Spełnionych Marzeń - "ALADYN". Statuetka "ALADYN" stanowi najwyższy stopień uhonorowania osoby prywatnej, firmy prywatnej lub instytucji państwowej za działania mające na celu pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi poprzez bezinteresowne zaangażowanie się w realizację celów statutowych Fundacji Spełnionych Marzeń. W 2008 roku kapituła przyznała "Aladyna": Małgorzacie Foremniak oraz naszemu partnerowi programowemu - firmie POLBANK EFG.

Po części oficjalnej przyszła pora na zabawę i dużą dawkę dobrego humoru, a to dzięki kabaretowi "Made in China". Następnie, tradycyjnie jak co roku prezenty naszym podopiecznym pomagał wręczać przyjaciel Fundacji - Szymon Majewski, zeszłoroczny laureat "ALADYNA". Słodki poczęstunek na koniec stanowił miłe dopełnienie tego radosnego dnia. A co się jeszcze działo i jak się bawiliśmy obejrzyjcie w fotoreportażu...

Fundacja Spełnionych Marzeń składa gorące podziękowania firmom MATTEL POLAND i POLBANK EFG za ufundowanie prezentów dla naszych podopiecznych.
Specjalne podziękowania dla Szymona Majewskiemu - za to, że... BYŁ.


Dzień Dziecka z kabaretem MADE IN CHINA i Szymonem Majewskim