Czwarta rocznica Fundacji Spełnionych Marzeń

  • 30-08-2006

Fundacja Spełnionych Marzeń ma już cztery lata! "Spełnione marzenia" dzielnie raczkując przedarły się przez niejeden korytarz i biuro, oraz napotkały wspaniałych ludzi, by stanąć na nogi i osiągnąć wszystko to, czym są w dniu dzisiejszym.

Taka rocznica wymagała uczczenia, dlatego w piątek 1-go września w sali wykładowej w Szpitalu przy ul. Litewskiej odbyła się niezwykle wzruszająca impreza z udziałem naszych podopiecznych, ich rodzin oraz zaprzyjaźnionych gwiazd.

Uroczystość rozpoczęli Małgosia i Tomek, dziękując darczyńcom, wolontariuszom i wszystkim tym, dzięki którym mogli spełniać marzenia małych i dużych pacjentów. Tak podniosłe chwile są wspaniałą okazją do przekazania szczególnych wyrazów wdzięczności. I tak specjalnym wyróżnieniem zostali odznaczeni: Patrycja Markowska i gitarzysta towarzyszący Patrycji na scenie - Rafał Sędek oraz Szymon Majewski, którzy otrzymali z rąk Małgosi i Tomka srebrne znaczki "Przyjaciela Fundacji" za wierne towarzyszenie podopiecznym Fundacji. Nie zabrakło także ciepłych słów od naszego fundacyjnego kapelana - ks. Pawła Rycyka.


Rozrywkową część imprezy rozpoczęły wolontariuszki, dając popis swoich wokalnych umiejętności podczas wykonywania hymnu Fundacji. Później niezwykłą atmosferę wprowadził występ Patrycji Markowskiej, wprawiając wszystkich w błogi nastrój. Następnie swój debiut mieli młodsi artyści, podopieczni Fundacji, którzy wykonali piosenkę w rytmie hip-hopu o Małgosi i Tomku, co wywołało salwy śmiechu na przemian ze wzruszeniem ze strony publiczności.


Kolejną atrakcją w bogatym programie imprezy był występ Szymona Majewskiego z przyjaciółmi: "Dodą", czyli Katarzyną Kwiatkowską i "Andrzejem Lepperem", czyli Michałem Zielińskim, którzy występują w jego telewizyjnym show. Pomagając Małgosi Osuch rozdawać prezenty rozśmieszyli do łez nie tylko dzieci.

Aby nie spadł zbyt nisko poziom glukozy po tych wrażeniach, na salę wjechał olbrzymi tort z logo Fundacji. Świeczki zgasił kwartet zasłużonych, czyli Małgosia i Tomek Osuchowie, Małgosia Foremniak i Andrzej Nejman. Tort zniknął z talerzyków z prędkością światła, po czym rozpoczęły się sesje zdjęciowe z gwiazdami, które chętnie wszystkim pozowały. Nasza galeria wzbogaciła się o kolejny tysiąc zdjęć - no i domowe galerie dzieci także.

Czwarta rocznica minęła niesłychanie szybko. Tych kilka godzin spędziliśmy w przesympatycznej i ciepłej atmosferze. Kto nie był... niech żałuje i nie przegapi kolejnej rocznicy!


Czwarta rocznica Fundacji Spełnionych Marzeń