O akcji:
 

WY-MIESIANE MARZENIA Z LESAFFRE!

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że partnerem w IV edycji ogólnopolskiej akcji LESAFFRE PRESTIGE GROUP z aspektem CSR, została Fundacja Spełnionych Marzeń z siedzibą w Warszawie.

Akcja trwa od 1 października 2018 roku do 30 kwietnia 2019 roku.
Do akcji zapraszamy wszystkich Piekarzy i Cukierników z całej Polski.

Lesaffre Polska SA to wiodący producent drożdży piekarskich, polepszaczy oraz dodatków dla branży piekarskiej i cukierniczej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Wołczynie (woj. opolskie), gdzie mieszczą się fabryki zarówno drożdży, polepszaczy, jak i dodatków piekarskich.

Spółka jest częścią francuskiej Grupy Lesaffre od 1999 roku. Przez ponad 160 lat Lesaffre rozwinęła ogromne portfolio międzynarodowych marek, które są dobrze znane w branży i niejednokrotnie ustalają standardy na rynku.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku priorytetem firmy Lesaffre Polska jest dalszy rozwój gamy dodatków oraz efektywna współpraca z piekarniami i cukierniami.

Akcja Lesaffre Prestige Group to inicjatywa skierowana to świadomych klientów, rozumiejących potrzebę rozwoju i doskonalenia, a w tym i dzielenia się z innymi. Najaktywniejsi Piekarze i Cukiernicy zostaną uhonorowani wyjątkowymi w branży statuetkami „Jaskółkami Odpowiedzialności”.

W tej edycji programu LESAFFRE PRESTIGE GROUP zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu środków na zakup sprzętu dla dzieci w trakcie leczenia onkologicznego i rehabilitacji po tym leczeniu: kardiomonitory Philips oraz artromoty - sprzęt niezbędny do rehabilitacji kończyn dolnych u pacjentów z wszczepioną endoprotezą stawu kolanowego lub biodrowego.

Aktywnie uczestnicząc w IV edycji akcji można zyskać m.in.: profesjonalny wizerunek, zaangażowanie pracowników, wzrost sprzedaży, nowych lojalnych klientów, atrakcyjne nagrody, wyjątkowe branżowe wyróżnienie, satysfakcję z przekazanej pomocy, a przede wszystkim wdzięczność potrzebujących.

Nowością w IV edycji akcji jest SKLEP internetowy Z FANTAMI I „CEGIEŁKĄ LPG”.
To dodatkowa, wygodna i dobrowolna forma wsparcia naszej Fundacji.

Biorąc udział w akcji Mogą Państwo dodatkowo wesprzeć nasze działania na jeden z trzech sposobów:

Zapraszamy na zakupy: www.sklep.prestige.lesaffre.pl

Szczegóły akcji na stronie www.prestige.lesaffre.pl