Przekaż darowiznę
Odczaruj z nami Raka i wesprzyj nasze działania na pięciu dziecięcych oddziałach onkologicznych!
Każda darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji – pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi.

KRS 0000128832

Akcja charytatywna Soxy, Szymona Majewskiego, Fundacji Spełnionych Marzeń - wspólna akcja charytatywna!Szymon Majewski zaprojektował wyjątkowe skarpetki - specjalnie dla Fundacji Spełnionych Marzeń

#BudujemyNaPięcie to pierwsza edycja ogólnopolskiej kampanii promującej skarpety zaprojektowane przez znanego Celebrytę, w której dochód ze sprzedaży przekazywany jest na leczenie chorych dzieci.
Marka SOXY.PL wyprodukowała specjalny trójpak zaprojektowany przez Szymona Majewskiego dla Fundacji. – Szymon wraz z żoną przygotowali rysunki soxów, nasza dyrektor artystyczna Monika Zajączkowska przeniosła je na projekt, następnie, wykorzystując technologię i maszyny soxy, wyprodukowaliśmy pierwsze wzory. Stworzyliśmy też dedykowane pudełko oraz zaplanowaliśmy kampanię promocyjną online – dodaje Anna Kulawik.
Trójpak soxów zaprojektowany przez Majewskiego nosi nazwę Skarb Edka. Znajdziemy w nim trzy unikatowe wzory w modnej, jesiennej kolorystyce. – Lubię wyzwania, uwielbiam kolorowe skarpety, a kiedy jeszcze mogę pomóc, to już w ogóle cudownie – wyjaśnia Majewski, pytany o akcję #BudujemyNaPięcie i zdradza, że projektowanie okazało się dla niego banalnie proste. – Wszystko to zasługa mojej żony, która do tematu podeszła bardzo poważnie i wykonała pracę za mnie, zestawiając swoje ulubione kolory – dodaje z uśmiechem.
Jeżeli chcecie mieć te przefantastyczne skarpetki i jednocześnie pomóc naszej fundacji, zapraszamy serdecznie na : http://soxy.pl/sklep/pl/c/SZYMON-MAJEWSKI/83