Szpiknikowa Harley'ada Marzeń 2016


Kolejna Szpiknikowa Halrey'ada Marzeń za nami! Wielkie święto naszych podopiecznych i najgłośniejszy Dzień Dziecka w Polsce świętowaliśmy 5 czerwca! W roli głównej nasi podopieczni z 5 oddziałów onkologii i Harley'owcy z Klubu Warsaw Chapter Poland!

Tak jak w ubiegłym roku spotkaliśmy się pod Pomnikiem Kopernika, gdzie uczestnicy mogli się poznać i odpowiednie przygotować do wielkego przejazdu! Dzieciaki mogły ubrać się w specjalne koszulki, które dostali od swoich nowych Przyjaciół, a nasi wolontariusze zadbali o różnego rodzaju tatauaże i malowane twarze! :) Tak przygotowani mogliśmy pozować do pamiątkowego zdjęcia, które jest już tradycją Szpiknikowej Harley'ady Marzeń! 
 
W Wielkim Przejeździe uczestniczyło blisko 80 ryczących i warczących motocykli Harle'y Davidson, a na nich nasi podopieczni i Przyjaciele z Warsaw Chapter Poland! Słyszała nas i widziała cała Warszawa! :)

Podczas gdy nasi bohaterowie byli w trasie, inne gwiazdy pojawiły się na scenie pod Pomnikiem Kopernika! To mali i więksi podopieczni Miejskiego Domu Kultury im. Broniewskiego: grupa ROE KIDDIZ i ROE DANCE CREW, którzy zapewnili nam niezłą dawkę tanecznych popisów!

Gdy nasi podopieczni i harley'owcy wrócili z Wielkiego Przejazdu to pod sceną nastąpiła epidemia szerokich uśmiechów! :) Emocje sięgały zenitu, a wspólnym rozmowom i uściskom nie było końca! Magia! Nadszedł czas na finał! Na scenie specjalnie dla nas wystąpił Marcin Czerwiński, który wielkokrtonie wspierał naszą fundację w różnych akcjach!


Szpiknikowa Harley'ada Marzeń nie jest taka tylko z nazwy! To był także Dzień Dawcy Szpiku, który zorganizowaliśmy wspólnie z Fundacją DKMS Polska. Tego dnia wolonatriuszom Fundacja DKMS w ciągu 3h udało się zarejestrować ponad 50 potencjalnych dawców!


Szpiknikową Harley'adę Marzeń brawurowo poprowadzili Zuza Podkowicz, Kasia Roszkowska i Tomek Osuch, którzy także w imieniu Fundacji wręczyli podopiecznym z Olsztyna ooooogromnego misia za najlepsze zagrzewające  hasło tej edycji!


Wydarzenia Fundacji Spełnionych Marzeń to także okazja do nagrodzenia tych, którzy bez wahania i z całego serca pomagają małym pacjentom onkologicznym! Dwa najważniejsze wyróżnienienia Fundacji, czyli Statuetka oraz Medal Aladyna trafiły w kolejne szlachetne ręce!

Statuetka Aladyna dla Klubu Motocyklowego Warsaw Chapter Poland za nieocenioną pomoc we wszystkich edycjach tego niesamowitego wydarzenia oraz ogromne serce okazane naszym podopiecznym!
Medal Aladyna trafił do Agencji PZL, która poświęciła nam mnóstwo czasu, cierpliwości oraz fachowej pomocy w przygotowanu materialu filmowego, który przez długi czas będzie wizytówką naszych działań na rzecz małych pacjentów!Wielkie dzięki za ogromną pomoc w organizacji Szpiknikowej Harley'ady Marzeń dla Fundacji DKMS, Medicover, Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, firmy Znagar, Techno-usługi Jacek Banulski, Marcina Czerwińskiego, firmy Master i Grupy e4e!
Szpiknikowa Harley'ada Marzeń 2016