Przekaż darowiznę
Odczaruj z nami Raka i wesprzyj nasze działania na pięciu dziecięcych oddziałach onkologicznych!
Każda darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji – pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi.

KRS 0000128832

ODCZARUJ RAKA - Książka najlepszym zaklęciem na raka

Książka najlepszym zaklęciem na raka.Właśnie dlatego, w ramach kampanii “Odczaruj raka”, Fundacja Spełnionych Marzeń wraz z siecią księgarni Matras organizują w wybranych księgarniach w Polsce serię spotkań, podczas których odbędą się zbiórki książek dla pacjentów chorych onkologicznie.

Akcje w księgarniach czynnie będą wspierać przyjaciele Fundacji - znani i lubiani artyści i sportowcy. Twarzą kampanii jest Szymon Majewski, znany dziennikarz, showman i satyryk, od niedawna Kawaler Orderu Uśmiechu - odznaczenia nadawanego przez dzieci dla osób niezwykle zaangażowanych w działalność społeczną skierowaną do najmłodszych.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że dla chorego książka ma moc zaklęcia. Pomaga choć na chwilę zmienić jego świat... Ty też możesz podarować komuś takie magiczne zaklęcie i pomóc mu odczarować raka...

Przyjdź w grudniu do wybranych księgarni Matras i podziel się magią!

Zapraszamy:

5 grudnia:
Lublin - Tarasy Zamkowe,
Kielce - Galeria Echo,
Warszawa - Centrum Handlowe Promenada

6 grudnia:
Warszawa - Galeria Mokotów

12 grudnia:
Warszawa - Wola Park, Warszawa - Centrum Handlowe Arkadia,
Rzeszów - Galeria Rzeszów

Książki zakupione podczas akcji zostaną przekazane przez Fundację Spełnionych Marzeń na oddziały onkologiczne szpitali w Warszawie, Lublinie, Kielcach i Olsztynie.

Nie możesz być z nami w grudniu? Możesz dokonać wpłaty na rzecz akcji. Uzbierane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup dodatkowej puli książek dla pacjentów chorych na raka.