Przekaż darowiznę
Odczaruj z nami Raka i wesprzyj nasze działania na pięciu dziecięcych oddziałach onkologicznych!
Każda darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe fundacji – pomoc dzieciom i młodzieży z chorobami nowotworowymi.

KRS 0000128832

Nasz Zespól




Fundacja Spełnionych Marzeń
NIP: 526 26 54 001
ING BANK ŚLĄSKI 16 1050 1025 1000 0022 6597 9068
SWIFT / BIC: INGBPLPW

Biuro Fundacji
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
Telefon / Fax 22 658 00 53
Kontakt z mediami
@: fundacja@spelnionemarzenia.org.pl






Prezes Fundacji
Tomasz Osuch

@: fundacja@spelnionemarzenia.org.pl

Biuro Fundacji Kierownik
Dominika Mazur
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
tel.: 22 658 00 53

@: fundacja@spelnionemarzenia.org.pl
Oddział Warszawa - Trojdena
Kierownik Biura, Koordynator Projektów
Patrycja Zielińska
Szpital Pediatryczny
ul. Żwirki i Wigury 63A - 02-091 Warszawa
tel.:+48 607 775 776

@: litewska@spelnionemarzenia.org.pl
@: trojdena@spelnionemarzenia.org.pl
Oddział Warszawa - IMiD - Kierownik Biura
Aneta Mioduszewska
ul. Kasprzaka 17a
01-211 Warszawa
tel.: 22 632 48 81

@: kasprzaka@spelnionemarzenia.org.pl
Oddział Olsztyn
Kierownik Biura Regionalnego
Teresa Czarnecka
tel.: 89 533 78 34
kom.: 603 552 049

@: olsztyn@spelnionemarzenia.org.pl
Oddział Kielce
Kierownik Biura Regionalnego
Sylwia Sędek
tel. 603 552 342

@: kielce@spelnionemarzenia.org.pl
Oddział Lublin
Kierownik Biura Regionalnego
Renata Zwolak
tel. 603 551 676

@: lublin@spelnionemarzenia.org.pl