Zimowy Obóz Marzeń w Bałtowie


Czas na podsumowanie wypoczynku grupy naszych podopiecznych z Lublina oraz Kielc, którzy w dniach 6-11 lutego brali udział w fundacyjnym Zimowym Obozie Marzeń! To było 5 naprawdę intensywnych dni i fantastycznych miejsc! Nasi podopieczni, którzy nocowali na terenie JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny już na miejscu mieli multum atrakcji!!

Od tych typowo zimowych: łyżwy, sanki, koła i karuzela śnieżna, przez rozrywkowe: Wioska Świętego Mikołaja,warsztaty z Panią Choinką i animatorami, aż do praktycznych! Nasi podopieczni za sobą majątakże miniwarsztaty archeologiczne w Muzeum Jurajskim! :) Były też wyjazdy! M.in. na warsztaty w Fabryka Porcelany AS Ćmielów czy wycieczka do Krzemionek Opatowskich. Dodatkowymi atrakcjami były wyjazdy na pływalnię. ale oprócz zabaw i rozrywki nasi podopieczni znaleźli też czas na warsztaty w udzielaniu pierwszej pomocy. Z przecieków wiemy, że wyjeżdżali meega zadowoleni! :)

Szczególne podziękowania należy się całej kadrze JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny oraz naszej fundacyjnej ekipie za genialną opiekę i uśmiechy naszych podopiecznych! :)

Zimowy Obóz Marzeń Bałtów 2017