Pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń z marką Endo na Warsaw Fashion!


Ostatnio nasi mali podopieczni mieli okazję wystąpić na prawdziwym pokazie mody z okazji niesamowitego wydarzenia jakim jest Warsaw Fashion. Wyróżnienie uczestnictwa w pokazie na tej wyjątkowej imprezie Fundacja otrzymała już po raz dwunasty. Tym razem kolejne dzieci mogły poczuć się jak księżniczki i król w strojach z najnowszej kolekcji marki Endo.

Nasze małe modelki i model wystąpili w doborowym towarzystwie gwiazd dzięki czemu pokaz był dla naszych podopiecznych jeszcze bardziej wspaniałym wydarzeniem. Dziękujemy za mnóstwo uśmiechu, otuchy, radości i towarzyszenie dzieciom wszystkim gwiazdom, które przyjęły nasze zaproszenie: Marta Manowska, Gabi Drzewiecka, Karolina Pilarczyk, Sasha Strunin, Michał Lewandowski, Szymon Majewski, Piotr Świerczewski, Janusz Chabior, Patryk Czerniejewski, Mateusz Damięcki, Jarosław Jakimowicz. Wszyscy wystąpili w koszulakach akcji „Razem Możemy Więcej”.

Podczas wydarzenia Fundacja otrzymała czek na 80 000 zł od Endo na rehabilitacje dzieci i młodzieży onkologicznej. DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim gwiazdom, marce Endo oraz organizatorom Warsaw Fashion a w szczególności Pani Dorocie Wróblewskiej! Jesteście wspaniali!


Fundacja Spełnionych Marzeń na Warsaw Fashion!