Pokaz mody „Dzieci Dzieciom” !


21-go stycznia w Pałacu Kultury i Nauki odbył się karnawałowy pokaz mody „Dzieci Dzieciom” organizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń. Wzięły w nim udział dzieci w trakcie i po leczeniu onkologicznym, a towarzyszyły im znane i lubiane gwiazdy sceny, kina, telewizji i muzyki.

W pokazie udział wzięły małe modelki-pacjentki klinik onkologicznych z Olsztyna, Lublina oraz z Warszawy. Małym modelkom towarzyszyli na wybiegu m.in. Katarzyna Cichopek, Gabi Drzewiecka, Anna Korcz, Marta Manowska, Miss Polski Olga Buława, Szymon Majewski, Kuba Wesołowski, oraz wielu innych. Nasi modele tradycyjnie wystąpili w koszulkach zaprojektowanych przez Magdę Różdżkę a wykonanych przez firmie Endo z akcji „Razem możemy więcej!”.

Pokaz poprzedził światowe obchody miesiąca walki z rakiem. Wydarzenie, które organizujemy cyklicznie, ma na celu łamanie stereotypów dotyczących leczenia chorób nowotworowych oraz pokazanie iż chorobę nowotworową można pokonać. Pokaz uświetnił występ znanych i  lubianych tenorów LeonVoci.

Było wspaniale! Wszystkim zaangażowanym osobom serdecznie dziękujemy!
Bez Was to wydarzenie nie mogłoby się odbyć!

DZIĘKUJEMY!

 

Pokaz mody Dzieci Dzieciom 2019