Niespodzianki w Kielcach!


Jakież to niespodzianki zawitały do Kielc? Prawdziwie wyjątkowe! Tego jeszcze na oddziale w szpitalu nie było, więc  inicjatywę witamy z dużym entuzjazmem. Ciekawe gry i zajęcia przygotowała dla naszych dzieciaków Wesoła Gromadka Animacje. Nie trzeba było małych pacjentów długo do nich przekonywać. Zajęcia były bardzo angażujące i interesujące. Bardzo dziękujemy Wesołej Gromadce Animacje za tak świetne przygotowanie. Wspaniałe są rzeczy, które robicie!

To jednak nie koniec niespodzianek, które czekały na dzieci w Kielcach. Równie ekscytującą zabawę zorganizowali Foto-Dzieciaki, wystawiając specjalną fotobudkę. Zabawom i robieniu fantastycznych min do zdjęć nie było końca.

Małych pacjentów odwiedził także ich bajkowy ulubieniec Olaf z Krainy Lodu. Ten wyjątkowy przyjaciel wprowadził nieco bajkowej magii w nasze spotkanie. W końcu to nadzwyczajna postać pod każdym względem co z pewnością mogą potwierdzić nasi mali pacjenci, którzy byli nim wprost oczarowani.

Dziękujemy wszystkim gościom i Pani Asi ̶ Dobrej Wróżce, która przygotowała wyjątkowe prezenty dla naszych podopiecznych. Czas szybko płynął, ale my pamiętamy te wszystkie wspaniałe chwile i dzielimy się nimi na zdjęciach.

Wyjątkowe niespodzianki!

Zobacz jakie niespodzianki czekały na dzieci. Te uśmiechy mówią same za siebie!