Nasi podopieczni na Bałtowskich Bezdrożach


Co to były za bezdroża.... :) Grupa naszych kieleckich podopiecznych razem z nami przeżywała to co działo się na Bałtowskie Bezdroża!


Ubłocone auta, samochody w wodzie czy odpadające koła to tylko cześć tego co widzieliśmy! Uczestnicy bardzo zadowoleni z tras i takiego wsparcia kibiców! :) Mały i nieoczekiwany off-road czekał naszych podopiecznych podczas przejazdu z jednego punktu widokowego na drugi, ale o tym już wkrótce w filmowej relacji! Dzień w Bałtowie zakończyliśmy w magicznym miejscu, czyli Sabatówce na terenie JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny! Tam czekała na nas prawdziwa czarownica i pokazy naprawdę magicznych sztuczek w wykonaniu, np. pudli doskonale znających matematykę! :)


Podczas oficjanego wieczoru dla wszytskich zawodników Bałtowskich Bezdroży odbyła się aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przeznazona na zakup prezentów gwiazdkowych dla naszych podopiecznych! Dziękujemy wszystki, którzy nas wsparli! Dziękujemy organizatorom i gospodarzom za tak miłą gościnę i do zobaczenia za rok! :)Nasi podopieczni na Bałtowskich Bezdrożach