IX Harley’ada Marzeń


Szpiknikowa Harley’ada Marzeń to wyjątkowe wydarzenie Fundacji Spełnionych Marzeń. Organizujemy je rok rocznie uszczęśliwiając naszych podopiecznych z całej Polski. Razem z niezawodnym Klubem Motocyklowym Warsaw Chapter Poland ulicami centrum stolicy przejechał wielki korowód najlepszych motocykli z dziećmi jako pasażerami. Było nas naprawdę dużo, o czym świadczy dłuuugość naszego motocyklowego korowodu. Zobaczycie go na zdjęciach.

Przejazd zawsze jest dla dzieci ekscytującą przygodą, ale to nie wszystko co tego dnia działo się na Harley’adzie. Na wszystkich zgormadzonych czekał specjalny Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Wszyscy chętni mogli tam oddać krew. Doskonały koncert w wykonaniu Michała Milowicza z zespołem Chłopaki nie płacą umilił wszystkim czas. W świat energetycznej muzyki zabrała nas także grupa bębniarzy z Ritmo Bloco. Nad całością sceniczną wydarzenia czuwał i prowadził Sławomir Drygalski.

Dzieci wróciły z wycieczki Harleyami zadowolone i rozpromienione. Po raz kolejny udało się! Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu oraz tym którzy byli z nami tego dnia!

IX Harley’ada Marzeń