II edycja OnkoSurvivalu


#OnkoSurvival to niepowtarzalny projekt Fundacji Spełnionych Marzeń i Fundacji Pocancerowani! Przed Wami relacja z wyjątkowego wypadu naszych podopiecznych, byłych pacjentów onkologicznych, którzy przeżyli prawdziwą szkołę przetrwania w Lasach Januszewskich!
Nasi uczestnicy: Kasia, Basia, dwie Mileny, Kacper i Bartek pod czujnym okiem płk Robert Edelwajn musieli stworzyć dom w środku lasu!


Rozpoczęli od budowy osady, w której spali, jedli i żyli podczas tych 4 dni! Prysznic w środku lasu, polowa kuchnia i niepowtarzalne posłania - to cechy charakterystyczne ich obozu! Jednak budowa obozowiska to nie wszystko! Uczestnicy mieli także specjalne warsztaty integracyjne, w których szybko wyłonili lidera grupy. OnkoSurvival to także mały off-road samochodami terenowymi i przeprawa przez rzekę! Naszych podopiecznych odwiedził tez Gość Specjalny, ale o tym w kolejnym poście! OnkoSurvival to przede wszystkim wielka przygoda, która przypomniała naszym podopiecznym ile siły mają w sobie! Jesteśmy z Was dumni! <3 Ogromne podziękowania dla Teva PolskaFundacja Pocancerowani oraz płk Roberta Edelwajna! <3 Po więcej fotek zapraszamy na fanpage Fundacja Pocancerowani!II edycja OnkoSurvivalu