Fundacja Spełnionych Marzeń na konferencjach


Jako Fundacja mamy przyjemność brać udział w konferencjach o tematyce ściśle związanej z naszą działalnością. Wymiana doświadczeń i rozmowa nawet na najtrudniejsze tematy zawsze jest dla nas cennym doświadczeniem. Dlatego też jesteśmy sponsorem i bierzemy czynny udział w Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologów Dziecięcych. To na niej dyskutowaliśmy o zaspokojeniu potrzeb rodziców oraz perspektywach pracy psychoonkologa. Oba tematy są dla nas szczególnie istotne.

Na tym jednak nie koniec. Wzięliśmy także udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej: „Wytrop Nowotwór VII”. To wydarzenie zostało zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe SKN Sferocyt, czyli studentów medycyny WUM.

Obie konferencje traktowały w dużej mierze o tym jak można wspierać małych pacjentów onkologicznych. Z uwagi, że są to nasi podopieczni byliśmy żywo zainteresowani debatami i chętnie braliśmy w nich udział. W Polsce wciąż mało się mówi o potrzebie rehabilitacji pacjentów onkologicznych. Mamy nadzieję, że nasz głos również wniósł dużo do debaty i został usłyszany. To były wspaniałe wydarzenia. Dziękujemy, a relacje z konferencji przedstawiamy w galerii.

Fundacja Spełnionych Marzen na konferencjach