Warsaw Fashion Street 2010

Warsaw Fashion Street odkrywa talenty z ENDO

 

Pamiątkowe zdjęcie naszych podopiecznych z trzech ośrodków onkologicznych w Polsce wraz z Gwiazdami, które wzięły udział w pokazie mody pn. "Endo - odkrywa nowe talenty".

Już po raz trzeci "Fundacja Spełnionych Marzeń" została zaproszona do współpracy podczas Warsaw Fashion Street - największego widowiska mody, kultury i sztuki w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

W tym roku do pokazu zostali zaproszeni nasi podopieczni w specjalnym dziecięcym bloku pn. "FASHION CHILDREN SHOW". Udział w pokazie wzięli nasi podopieczni z trzech ośrodków onkologicznych: z Warszawy, Lublina i po raz pierwszy... :-) z Poznania. Dzieciakom na wybiegu towarzyszyły: Magdalena Różczka, Estera Lussato, Sonia Bohosiewicz, Anna Dereszowska, Ania Samusionek, Karolina Muszalak, Agnieszka Warchulska i Olga Borys.

Nasi podopieczni wraz z rodzinami po zakończonym pokazie... jak widać w wyśmienitych humorach.

Zarówno dzieciaki jak i gwiazdy zaprezentowały kolekcję t-shirtów wg projektu Szymona Majewskiego, które są efektem współpracy "Fundacji Spełnionych Marzeń" i Firmy ENDO. Jest to limitowana kolekcja pn. "Endo - odkrywa nowe talenty", sygnowana zabawnymi motywami wykonanymi przez Szymona Majewskiego, z którym Fundacja współpracuje od wielu lat.

W finale pokazu Pani Katarzyna Zielińska - Prezes firmy FLORINTAS, wręczyła Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom czek na 15 000 PLN ze sprzedaży koszulek z przeznaczeniem na adaptację i wyposażenie powstającego właśnie fundacyjnego "Domu Rodzica" - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Działalność ośrodka dedykowana będzie wszystkim warszawskim dziecięcym ośrodkom onkologicznym, w których leczą się dzieci z całej Polski.

Fotoreportaż z Pokazu Mody - WARSAW FASHION STREET

(Autorzy zdjęć: Andrzej Engelbrecht - Agencja Fotograficzna AKPA i Fundacja Spełnionych Marzeń)

Pokaz poprowadzili Dorota Wróblewska - organizatorka Warsaw Fashion Street i Tomasz Kot.

Mateusz Pawłowski, lat 11 - z ośrodka onkologicznego w Poznaniu w parze z Magdaleną Różczką.

 

Paulina Dziurawiec, lat 10 - z ośrodka onkologicznego w Lublinie w duecie z Esterą Lussato.

Aleksandra Urbańska, lat 10 - z ośrodka onkologicznego w Poznaniu z Olgą Borys.

 

Zuzanna Kozłowska, lat 9 - z ośrodka onkologicznego w Poznaniu z Agnieszką Warchulską.

Dominika Gąsiorowska, lat 8 - z ośrodka onkologicznego w Warszawie z Anną Dereszowską.

 

Marcin Jankowiak, lat 8 - z ośrodka onkologicznego w Poznaniu z Sonią Bohosiewicz.

Wiktoria Kurowska, lat 8 - z ośrodka onkologicznego w Warszawie z Karoliną Muszalak.

 

Bartek Wnukowski, lat 7 - z ośrodka onkologicznego w Lublinie z Esterą Lussato.

Paweł Sambor, lat 7 - z ośrodka onkologicznego w Warszawie z Anną Samusionek.

 

Patryk Bogudał, lat 5 - z ośrodka onkologicznego w Lublinie z Magdaleną Różczką.

Czas na wielki finał - wspólne wyjście naszych dzieciaków z gwiazdami wraz z...

 

...Szymonem Majewskim - autorem limitowanej kolekcji, który pojawił się na wybiegu, pokonując dystans 50 metrów na dziecięcym rowerku.

Nasz pokaz był transmitowany na żywo w TVP1, który spontanicznie z wybiegu relacjonował Radek Brzózka.

 

Ostatnia prezentacja dzieci z Gwiazdami - nasz pokaz wzbudził wśród publiczności ogromny aplauz, a brawom nie było końca... :-)

W finale pokazu Pani Katarzyna Zielińska - Prezes firmy FLORINTAS, wręczyła Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom czek na 15 000 PLN ze sprzedaży koszulek z przeznaczeniem na adaptację i wyposażenie powstającego właśnie fundacyjnego "Domu Rodzica".

 
Udostępnij na Facebooku