Dzień Dziecka w Kielcach

 

Jak co roku 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to jeden z naaajbardziej wyczekiwanych dni w całym roku przez wszystkie dzieci. Nie da się też ukryć że jest to jeden z tych dni kiedy oczy wszystkich dorosłych skierowane są na dzieci a serca na to, aby sprawić im jak najwięcej radości :-).

Fundacja Spełnionych Marzeń jak co roku stara się ze wszystkich swoich sił, aby ten dzień dla dzieci które muszą go spędzić w szpitalu był jak najbardziej radosny i szczęśliwy. Żeby te wszystkie piękne uśmiechy nie znikały nawet na moment :-).

Kielecki oddział tym razem postanowił sprowadzić gościa, który sam w sobie jest uznawany za symbol szczęścia :-). Tak- odwiedził nas nikt inny jak właśnie uroczy, radosny słonik który ciągle pokazywał swoją trąbę uniesioną do góry- na znak wspomnianego wyżej szczęścia dla wszystkich dzieci :-). Słonik przyjechał do nas z wózkiem peeełnym niespodzianek i prezentów! Jego pomocnicą została nasza podopieczna Laura, która wcieliła się postać uwielbianej przez dzieci Anny z Krainy Lodu :-) Tym samym, w takim dniu spełniło się jej marzenie :-) Radość dzieci z prezentów i odwiedzin była wymalowana na ich twarzach przez cały dzień.

Tego dnia też świętowaliśmy 5 urodziny kieleckiego oddziału Fundacji Spełnionych Marzeń. Był smaczny tort i wspólne życzenia :-) Za wszystko z całego serca wszystkim dziękujemy! :-)