Szpiknikowa Harley’ada Marzeń po raz kolejny opanowała ulice Warszawy!!

 

14 czerwca odbyła się szósta edycja tego niesamowitego wydarzenia, które Fundacja Spełnionych Marzeń zorganizowała wspólnie z największym Klubem Motocyklowym w Polsce- Warsaw Chapter Poland H.O.G. Była to niesamowita uczta i ogromna dawka pozytywnej energii zarówno dla naszych podopiecznych jak i wszystkich miło¶ników motocykli Harley Davidson. Tegoroczna edycja odbyła się na Skwerze Hoover’a przy Krakowskim Przedmie¶ciu w Warszawie i przyci±gnęła licznie naszych podopiecznych z pięciu oddziałów w Polsce oraz Herley’owców, którzy stawili się liczn± grup±. Było z nami 95 rycz±cych i błyszcz±cych MASZYN ! Oczywi¶cie głównym elementem imprezy był efektowny przejazd naszych podopiecznych na Harley’ach przez główne ulice stolicy.

Tego dnia we współpracy z Fundacj± DKMS Polska rejestrowali¶my potencjalnych dawców szpiku i dzięki naszej wspólnej akcji udało się zarejestrować 75 potencjalnych dawców !

Imprezę poprowadzili Magdalena Kasperowicz oraz Mateusz Damięcki, a razem z nami bawili się między innymi: Joanna Racewicz Tomek Ciachorowski, Michał Lewandowski czy Andżelika Piechowiak .
Szpiknikowa Harley’ada to także ¶więto muzyki, a tym razem mieli¶my okazję posłuchać Filipa Mettlera- uczestnika programu X-Factor oraz Paullę, którzy wprowadzili w nas dodatkow± pozytywn± dawkę energii tego dnia.

Celem „Szpiknikowej Harley’ady Marzeń” jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy wielu tysięcy dzieci i młodzieży z chorobami nowotworowymi, a także uwrażliwienie na ich cierpienie i heroiczn± walkę w pokonywaniu wyczerpuj±cej terapii. Dzięki imprezom Fundacji Spełnionych Marzeń stwarzamy Naszym podopiecznym możliwo¶ć powrotu do normalno¶ci, pojawienia się na ich twarzach u¶miechu i oczywi¶cie spełniamy ich marzenia.