Warsaw Fashion Steet

Warsaw Fashion Street 2008
dla Fundacji Spełnionych Marzeń

 

Warsaw Fashion Street 2008 to już czwarta edycja niezwykłego wydarzenia, kiedy to Nowy Świat zmienia swój wizerunek i staje się najmodniejszą ulicą Europy. To prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody z Polski i zagranicy, a na 40-metrowym wybiegu mogliśmy podziwiać najpiękniejsze modelki. Pokazom towarzyszyły liczne konkursy, wystawy oraz koncerty gwiazd, takich jak Kasia Klich, Marysia Sadowska, Halinka Mlynková. Dzięki relacjom w TVP2, nie tylko warszawiacy mogli podziwiać to wspaniałe wydarzenie, lecz także telewidzowie w całym kraju. Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest Pani Dorota Wróblewska - producentka pokazów i widowisk artystycznych, autorka programów telewizyjnych oraz właścicielka pierwszego w powojennej Polsce Domu Mody Forget-me-Not.

Jak co roku podczas Warsaw Fashion Street organizowany jest pokaz charytatywny. Specjalnie do Polski na zaproszenie Domu Mody Forget-me-Not i Lancii przyjechała światowej sławy projektantka Vicki Beamon, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję biżuterii. Kolekcja zakupiona przez firmę Lancia zostanie zlicytowana, a fundusze z aukcji przekazane Fundacji Spełnionych Marzeń na organizację Drugich Międzynarodowych Igrzysk Sportowych ONKO-OLIMPIADA 2008, dla dzieci po przebytej chorobie nowotworowej. W tym niezwykłym pokazie wzięły udział gwiazdy takie jak Olga Borys, Agnieszka Maciąg, Magdalena Walach, Ilona Felicjańska, Katarzyna Butowtt, Katarzyna Zielińska i Agnieszka Wagner, które wystąpiły oczywiście charytatywnie.

Dorota Wróblewska - pomysłodawczyni i organizatorka Warsaw Fashion Street z Agnieszką Szulim i Tomaszem Kamelem - prowadzącymi Galę Wieczorową transmitowaną na żywo przez TVP2.

Pokaz charytatywny najnowszej kolekcji biżuteri Viki Beamon dla Fundacji Spełnionych Marzeń. W tym niezwykłym pokazie wzięły udział gwiazdy takie jak Olga Borys, Agnieszka Maciąg, Magdalena Walach, Ilona Felicjańska, Katarzyna Butowtt, Katarzyna Zielińska i Agnieszka Wagner, które wystąpiły oczywiście charytatywnie.

 

Pokaz charytatywny najnowszej kolekcji biżuteri Viki Beamon dla Fundacji Spełnionych Marzeń.

Pokaz charytatywny najnowszej kolekcji biżuteri Viki Beamon dla Fundacji Spełnionych Marzeń.

 

Galę Wieczorową uświetnił występ grupy tanecznej Orsay Dance Show niezwykłym tanecznym show w choreografii Michała Piróga.

Występ Kasi Klich w piosence "Czekolada" z jej najnowszej płyty.

 

Halinka Mlynková, tym razem w wersji czeskiej - równie zachwycająca.

Dorota Wróblewska z Tomkiem Osuchem - Prezesem Fundacji Spełnionych Marzeń podczas bankietu wieńczącego imprezę.