Dzień Dziecka
 

W pokazie mody FSM naszym dzieciakom towarzyszyły m.in. Ania Korcz i Agnieszka Włodarczyk.

W dniu 26 czerwca podopieczni "Fundacji Spełnionych Marzeń" po raz czwarty wzięli udział w Warsaw Fashion Street - największym widowisku modowym w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Doroty i Włodzimierza Wróblewskich. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, podczas którego prezentują się najwięksi projektanci mody, a na 50-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia publiczność ma okazję podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.Nasze małe modelki - Gabrysia i Amelka w przepięknych strojach firmy ENDO.

Nasi podopieczni z Warszawy, Lublina, Olsztyna i Kielc wzięli udział w specjalnym dziecięcym bloku pn. "CHILDREN FASHION SHOW". Dzieciakom na wybiegu towarzyszyły: Edyta Herbuś, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Boczarska, Ania Samusionek, Ania Korcz, Maja Hirsh, Agnieszka Włodarczyk, Edyta Olszówka i Monika Richardson. Podczas pokazu dzieci wystąpiły w strojach zaprojektowanych i uszytych przez producenta ubranek dziecięcych - firmę ENDO, z którą Fundacja współpracuje od lat. Natomiast towarzyszące dzieciom Gwiazdy wystąpiły w koszulkach z logo Ogólnopolskiej Kampanii edukacyjno-społecznej "ODCZARUJ RAKA", realizowanej od marca 2011r. przez Fundację Spełnionych Marzeń. Patronat nad Kampanią objęli Pani Anna Komorowska - Małżonka Prezydenta RP oraz Pan Minister Marek Michalak - Rzecznik Praw Dziecka. Ambasadorem Kampanii jest Edyta Herbuś, która rozpoczęła dzisiejszy pokaz mody.

W finale pokazu Pani Aneta Kołaszewska - przedstawiciel firmy ENDO wręczyła Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom czek na 15 000 PLN z przeznaczeniem na działalność "Domu Rodzica" - Całodobowego Ośrodka Wsparcia Psychologiczno-Socjalnego dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.

 
fotoreportaż

(zdjęcia: Agencja Fotograficzna AKPA )

Próba generalna przed wyjściem na wybieg Warsaw Fashion Street 2011 . Nasze dzieciaki wystąpiły w strojach zaprojektowanych i uszytych przez firmę ENDO.

Nasze gwiazdy towarzyszące dzieciakom na wybiegu wystąpiły w koszulkach z logo Ogólnopolskiej Kampanii edukacyjno-społecznej "ODCZARUJ RAKA".

 

Ambasadorem Kampanii jest Edyta Herbuś, która rozpoczęła dzisiejszy pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń.

Edyta towarzyszyła naszej podopiecznej czteroletniej Zuzi Oleczek z Regionalnego Oddziału w Olsztynie.

 

Adrianowi Jaworskiemu (lat 7) z Regionalnego Oddziału w Olsztynie towarzyszyła Sonia Bohosiewicz.

Edyta Olszówka wyszła na wybieg z Karolinką Cybulską (lat 5,5) z Regionalnego Oddziału w Olsztynie.

 

Oliwia Bunia (lat 6) z Regionalnego Oddziału w Lublinie spełniła swoje marzenie z Anią Samusionek.

Monika Richardson przemierzyła najdłuższy wybieg modowy w Polsce z naszym najmłodszym mężczyzną - 4,5-letnim Kacprem Serwatką z Regionalnego Oddziału w Lublinie.

 

Kolejna para to Agnieszka Włodarczyk i 5-letnia Julia Tkaczyk z Regionalnego Oddziału w Lublinie.

Gabrysiowi Chojnackiemu (lat 8) z Regionalnego Oddziału w Warszawie na wybiegu partnerowała Ania Korcz.

 

Maja Hirsh dostała pod opiekę Amelię Masternak (lat 6) z Regionalnego Oddziału w Kielcach.

Najmłodsza uczestniczka pokazu mody - Gabrysia Wawrzusiak (lat 4) wraz z Magdaleną Boczarską zamknęły pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń na Warsaw Fashion Street 2011.

 

W finale pokazu Pani Aneta Kołaszewska - przedstawiciel firmy ENDO wręczyła Małgorzacie i Tomaszowi Osuchom czek na 15 000 PLN.

Dziękujemy firmie ENDO i naszym Gwiazdom za udział w pokazie i wsparcie naszych działań w ramach Ogólnopolskiej Kampanii edukacyjno-społecznej "ODCZARUJ RAKA"

 

Pamiątkowe zdjęcie na skąpanym w słońcu Karkowskim Przedmieściu.

Po pokazie zaprosiliśmy dzieciaki i ich rodziców do KFC na "małe co nieco".

 

Trema minęła, ale emocje i wspomnienia tego wspaniałego dnia z pewnością pozostaną na długo.

Żegnając się życzymy naszym dzieciakom, aby ich marzenia zawsze się spełniały... a my z pewnością postaramy się to ułatwić.

 
 
Udostępnij na Facebooku