WFS2009

Warsaw Fashion Street dla Fundacji Spełnionych Marzeń

 

Dorota Wróblewska - organizatorka WARSAW FASHION STREET

Warsaw Fashion Street - piąta edycja największego widowiska mody, kultury i sztuki w Polsce. Producentem imprezy jest firma Media Sukces Dorota i Włodzimierz Wróblewscy. Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody z Polski i zagranicy, a na 40-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia mogliśmy podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki. Pokazom towarzyszyły liczne konkursy, wystawy oraz koncerty gwiazd swoim zasięgiem obejmujące również Nowy Świat.

Na zakończenie gali Warsaw Fashion Street pod patronatem SHOW i Twojego Stylu odbył się charytatywny pokaz biżuterii na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń. Ofiarodawcami jubilerskich cacek byli m.in. Katarzyna Struś, Marcin Giebułtowski, Apart, Dorota Wróblewska. A prezentowały je na sobie Panie: Anna Dereszowska, Daria Widawska, Magda Różczka, Marysia Sadowska, Joanna Racewicz, Lidia Popiel, Katarzyna Butowtt, Karolina Muszalak, Karina Kunkiewicz, Dominika Gawęda, Katarzyna Zielińska, Joanna Horodyńska i Aleksandra Kisio.

Po zakończonym pokazie kolekcja biżuterii została przekazana Fundacji Spełnionych Marzeń, która zostanie wykorzystana w planowanej aukcji, z której dochód wesprze działalność fundacji.

Na zakończenie gali Warsaw Fashion Street pod patronatem SHOW i Twojego Stylu odbył się charytatywny pokaz biżuterii na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń. Pokaz zapowiedział Włodzimierz Wróblewski

Warsaw Fashion Street - piąta edycja największego widowiska mody, kultury i sztuki w Polsce, którego producentem jest firma Media Sukces Dorota i Włodzimierz Wróblewscy.

 

Warsaw Fashion Street to prawdziwy festiwal mody trwający cały dzień, gdzie prezentują się najwięksi projektanci mody z Polski i zagranicy, a na 40-metrowym wybiegu wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia mogliśmy podziwiać najpiękniejsze modelki, aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

Ofiarodawcami jubilerskich cacek w pokazie charytatywnym byli m.in.: Dorota Wróblewska, Katarzyna Struś, Marcin Giebułtowski, Apart. A prezentowały je na sobie znane i piękne Panie w sukniach z kolekcji Domu Mody Forget-me-Not.

 

W charytatywnym pokazie na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń udział wzięły: Anna Dereszowska

Daria Widawska.

 

Magda Różczka.

Marysia Sadowska.

 

Joanna Racewicz.

Lidia Popiel.

 

Katarzyna Butowtt.

Karolina Muszalak.

 

Karina Kunkiewicz.

Dominika Gawęda.

Katarzyna Zielińska.

Joanna Horodyńska.

Aleksandra Kisio.

Tomek Osuch i Dorota Wróblewska, która już po raz drugi zaprosiła Fundację Spełnionych Marzeń do współpracy w ramach Warsaw Fashion Street...za co BARDZO DZIĘKUJEMY :)))

Pamiątkowe zdjęcie po Gali - Małgosia Osuch i Kasia Zielińska

...oraz Tomek Osuch z Magdą Różczką i Anią Dereszowską