Wigilia u naszych podopiecznych z Litewskiej


9 grudnia sala konferencyjna szpitala dziecięcego przy ul. Marszałkowskiej z trudem pomieściła gości przybyłych z najodleglejszych stron na naszą Wigilię. Oprócz dzieci, które dopiero rozpoczynają leczenie, gościliśmy także te, które mają tę ciężką drogę już za sobą, powróciły po długim leczeniu do przedszkoli, szkół i do normalnego życia.


Naszej Wigilii towarzyszył bardzo uroczysty i ciepły nastrój. Przy akompaniamencie Janusza Tylmana śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Pomagali nam przy tym zaproszeni przez nas goście specjalni, a byli to oprócz już wspomnianego J.Tylmana, także Magda Mołek, Karolina Muszalak, Hubert Urbański, Szymon Majewski i Robert Kudelski.


Dużego wzruszenia doświadczyliśmy również podczas kolędy "Lulajże Jezuniu", w wykonaniu naszego podopiecznego - Krzysia Moszczyńskiego. Krzyś specjalnie na ten wieczór nauczył się grać na keyboardzie dwie kolędy.


Kolejną miłą chwilą było oczywiście wręczanie świątecznych prezentów. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj należycie się wywiązał ze swojego obowiązku. A na koniec wspólny posiłek, wiele ciepłych rozmów, niezliczona ilość zdjęć z zaproszonymi gośćmi, a przede wszystkim składanie życzeń zdrowia i uśmiechu na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Wigilia u naszych podopiecznych z Litewskiej