Wigilia i kolędowanie z Dodą i Tomkiem Lubertem w IMiD


Jak co roku Fundacja Spełnionych Marzeń niezwykle hucznie :-) obchodzi Święta Bożego Narodzenia na oddziałach onkologii będących pod jej opieką. W dniu 18 grudnia fundacja przygotowała kolejną niespodziankę dla dzieci, tym razem z oddziału chirurgii onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Fundacja zaprosiła naszych zaprzyjaźnionych kolędników, czyli DODĘ i Tomka Luberta, którzy od lat kolędują dla naszych podopiecznych.

W tym roku do grona kolędników dołączył – gitarzysta Bartek Miecznikowski – wielkie dzięki :-). Na szpitalnym korytarzu w świątecznej atmosferze wybrzmiały najpiękniejsze bożonarodzeniowe kolędy w wykonaniu naszych gości. Po przepięknym koncercie przyszła pora na świąteczne prezenty od Świętego Mikołaja, który w tym roku również nas nie zaskoczył swoją szczodrością, gdyż jego sanie wręcz uginały się pod ciężarem prezentów :-). A hojność tą zawdzięczamy kooperacji urzędu Świętego Mikołaja z firmami zaprzyjaźnionymi od lat z Fundacją Spełnionych Marzeń: Little Hand Foundation oraz Mattel Poland - OGROMNE DZIĘKI :-).

A zwieńczeniem tego uroczystego wieczoru była wspólna kolacja wigilijna z pierogami z kapustą i grzybami, z pachnącą zupą grzybową, wspaniałymi rybami w przeróżnych osłonach i smakach i oczywiście z mnóstwem przepysznych świątecznych ciast … mniam :-).


Kolędowanie z Dodą i Tomkiem Lubertem