Wieczór Andrzejkowy z Teatrzykiem "Gagatki Beatki..."


Trochę z wyprzedzeniem, bo już 27 listopada postanowiliśmy wspólnie z naszymi podopiecznymi z oddziału chirurgii onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka rozpocząć andrzejkowe wróżenie.
A jak wróżenie i czarowanie... to najlepiej z najprawdziwszymi Czarownicami. W dostojne role dobrodusznych czarownic wcieliły się członkinie amatorskiego teatrzyku grupy rodziców ze szkoły podstawowej w Zalesiu Dolnym pn. "Gagatki Beatki, Ojcowie i Matki". Fundacja już od trzech lat współpracuje z Teatrzykiem, który bawił naszych małych podopiecznych w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym Fundacji Spełnionych Marzeń pn. "Dom Spełnionych Marzeń" w Zalesiu Górnym.

Podczas Andrzejkowego Wieczoru świeżo upieczone czarownice przy użyciu swoich magicznych sztuczek przepowiadały naszym dzieciakom przyszłość, odkrywały tajemnice ich charakterów, a na koniec obdarowały wszystkie drobnymi upominkami. Czy czarodziejski debiut naszych Czarownic się udał..., czy Ewa poślubi Franciszka ? :-), czy Iza faktycznie musi się bardziej przyłożyć do nauki? By się o tym przekonać, musimy niestety troszeczkę poczekać.


Wieczór Andrzejkowy z Teatrzykiem "Gagatki Beatki..."