Św. Mikołaj opanował nasze oddziały


Jak co roku Święty Mikołaj, który przyjeżdża z prezentami do dzieci w Polsce, obowiązkowo odwiedza również naszych podopiecznych. Nie wiemy jak on to robi ale tego dnia był z nami na oddziałach onkologii w Kielcach , Lublinie oraz Warszawie.

Naszych podopiecznych z Lublina Św. Mikołaj zachęcał wszystkie dzieci do śpiewania kolęd i dodatkowo grał na gitarze. Do Warszawy Św. Mikołaj przyjechał prosto z Laponii, a w Kielchach miał ooogromne paki prezentów.

Radości i uśmiechów na twarzach dzieci nie było końca, kiedy nasz gość w końcu pojawił się z prezentami. Mikołaj wypytywał dzieci o to czy były grzeczne w tym roku, czy dobrze się uczyły i czy znają różne piosenki i wierszyki, którymi mogłyby się z nim podzielić. Oczywiście każde dziecko otrzymało prezent, było pełno wspólnych zdjęć, rozmów i żartów. Mikołaj obiecał, że wróci do nas za rok, więc z niecierpliwością będziemy odliczać czas do tego spotkania.

Dziękujemy chłopakom z kieleckiego kabaretu Czwarta Fala, a w szczególności Damianowi Lebiedzie, który wcielił się w rolę Świętgo Mikołaja sprawiając naszym podopiecznym bardzo dużo radości. Gorące podziękowania dla firmy Intel, która po raz kolejny sprowadziła nam z dalekiej północy prawdziwego Św. Mikołaja!!!Św. Mikołaj opanował nasze oddziały