Patrycja Markowska w IMiD


W dniu 20 września br. na oddziale chirurgii onkologicznej Instytutu Matki i Dziecka w ramach projektu Fundacji Spełnionych Marzeń pn. "Wieczory muzyczne" odbył się koncert PATRYCJI MARKOWSKIEJ.

Patrycję wspomagali: vocal - Marcin Koczot i gitarzysta - Rafał Sędek. Patrycja współpracuje z Fundacją od 2005 r. koncertując dla naszych podopiecznych, czy to bezpośrednio przy szpitalnych łóżkach, czy podczas uroczystości z okazji np. Dnia Dziecka, jak również na imprezach charytatywnych... zawsze, kiedy tylko ma czas.


W czerwcu 2007 r. Patrycja została nagrodzona przez Fundację statuetką "ALADYNA" stanowiącą najwyższy stopień uhonorowania za działania mające na celu pomoc dzieciom z chorobami nowotworowymi.


Pragniemy również przypomnieć, że utwór "Jeden gest", który stanowi motyw muzyczny naszej strony internetowej powstał dla Fundacji Spełnionych Marzeń, stając się swoistym hymnem wieńczącym współpracę Fundacji z Patrycją i towarzyszącym jej zespołem. Kiedy Patrycja śpiewa "Bo nie warto żyć tylko dla siebie, wiem to dobrze...", w pełni wyraża swoje emocje i uczucia, których doświadcza w trakcie naszej współpracy... DZIĘKUJEMY!Patrycja Markowska w IMiD