Patrick Swayze u naszych podopiecznych w Instytucie Matki i Dziecka


Do tej pory znany z ekranów kin i telewizorów, uważany za jednego z najlepszych tańczących aktorów, mega gwiazda z Hollywood - Patrick Swayze. Tym razem ten sławny aktor zjawił się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie na specjalne zaproszenie Prezes Fundacji Polsat Pani Małgorzaty Żak. Przyjazd Swayze to kolejna radosna cegiełka w ramach akcji Podaruj Dzieciom Słońce.Chyba od początku swego istnienia oddział chirurgii onkologicznej w Instytucie nie przeżywał takiego oblężenia . To właśnie to miejsce wybrał aktor na odwiedziny dzieciaków. Na gwiazdę czekali nie tylko mali pacjenci oddziału onkologicznego, przyszły także dzieci i personel z całego szpitala. Każdy chciał zobaczyć Patricka Swayze z bliska i dostać jego autograf.


Oczywiście cały czas temu niecodziennemu spotkaniu towarzyszyła ekipa Fundacji Polsat i Fundacji Spełnionych Marzeń.Najbardziej jednak spotkanie z gwiazdą z Hollywood przeżyła Natalia Sar - pacjentka oddziału onkologicznego i jednocześnie wielka fanka aktora. Jak później stwierdziła z rozbrajającą szczerością: "Chyba musiałam zachorować by spotkać swojego idola". My jednak mamy nadzieję, że wizyta Patricka przyspieszy powrót do zdrowia Natalii. Tym bardziej, że aktor powiedział, że spotka się z Natalią podczas kolejnego pobytu w Polsce i już teraz obiecał jej pierwszy taniec.


Wizycie towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Każdy pacjent otrzymał specjalny upominek od aktora, każdy miał także możliwość porozmawiania z nim. Na deser natomiast wszyscy dostali od Fundacji Spełnionych Marzeń pamiątkowe zdjęcie z gwiazdą.


Dla tych, którzy nie mogli zobaczyć aktora na żywo mamy coś na otarcie łez. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy zdjęcia, które w pełni oddają gorącą atmosferę, panującą w tym dniu w Instytucie, a w telewizji Polsat, 7 listopada, o godzinie 15:30 możecie obejrzeć reportaż z wizyty Patricka Swayze w Instytucie Matki i Dziecka.

Gośc zza oceanu u naszych podopiecznych