Nagroda „Jędrzejowianin Roku” dla Kierownika Oddziału w Kielcach


„Dni Jędrzejowa” to duża, plenerowa impreza na terenie miasta Jędrzejów organizowana co roku na przełomie maja i czerwca. Trwa ona dwa dni, podczas których odbywa się wiele atrakcji, pokazów i koncertów. Na zakończenie imprezy odbywa się uroczysta gala, podczas której wręczane są statuetki pod nazwą „Jędrzejowianin Roku”. Statuetki przyznawane są od 1999 roku osobom lub instytucjom, które w znaczący sposób przyczyniają się do promocji oraz rozwoju miasta. Są one przyznawane w różnych dziedzinach, a kandydaci są zgłaszani przez osoby trzecie. 


Miło nam poinformować, że tytuł „Jędrzejowianina Roku 2014”w kategorii - działalność społeczna - otrzymała pracownica Fundacji Spełnionych Marzeń – Sylwia Sędek, Kierownik Regionalnego Oddziału FSM w Kielcach. 

Wyróżnienie przyznane zostało za prawie 2 letni wolontariat w Fundacji Spełnionych Marzeń na Oddziale Onkologiczno-Hematologicznym Szpitala Dziecięcego w Kielcach oraz za ponad rok pełnienia funkcji Kierownika Kieleckiego Biura Regionalnego FSM.

Sylwia w swojej rodzinnej miejscowości prowadziła również spotkanie w Szkole Podstawowej z dziećmi z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.


Nagroda „Jędrzejowianin Roku” dla Kierownika Oddziału w Kielcach