Mikołajki w "Mercedes-Benz Polska"


W dniu 9 grudnia br. na zaproszenie Pana Jana Madeja - Prezesa "Mercedes - Benz Polska", wraz z naszymi podopiecznymi świętowaliśmy Mikołajki w głównej siedzibie firmy w Warszawie.

W akcji udział wzięło 18 dzieci z 4 ośrodków onkologicznych w Polsce, tj. z: IMiD w Warszawie i z 3 Regionalnych Oddziałów Fundacji Spełnionych Marzeń w Olsztynie, Kielcach i Lublinie. Akcję czynnie wsparł nasz przyjaciel Mateusz Damięcki.


Podczas wizyty w Mercedesie dzieci zwiedzały salon i serwis samochodowy oraz zapoznały się z historią firmy i modelami samochodów na przestrzeni dziesięcioleci. W trakcie wizyty zorganizowaliśmy świąteczne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonały naprasowanki na koszulkach oraz breloczki z koralików. Wszystkie prace wykonane przez dzieci zostały zakupione przez pracowników "Mercedes-Benz Polska", którzy w ten symboliczny sposób wsparli świątecznie Fundację Spełnionych Marzeń i ich podopiecznych.


Fundacja Spełnionych Marzeń składa podziękowania na ręce Pana Jana Madeja - Prezesa "Mercedes - Benz Polska" za wspaniałą gościnę,  Mateuszowi Damięckiemu za czynne wsparcie akcji oraz Ewie Otceten za koordynację świątecznych warsztatów plastycznych.Mikołajki w "Mercedes-Benz Polska"